Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit játszak a hugommal?

Mit játszak a hugommal?

Figyelt kérdés

4 éves kislány,én 15

egész nap csak bent van és tévét néz de nem tudok vele mit játszani

anyáék nem foglalkoznak vele én pedig alig vagyok otthon


2011. aug. 21. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Lego

Baba


ezekkel sokmindent lehet, amit az életből merítesz: orvosos, boltos, ovis, stb.


Számolhattok, rajzolhattok, játszótér esetleg.

2011. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Modjuk azt, hogy megfürdeted és lefekteted aludni. Holnap visszatérünk rá, ha eszembe lesz.
2011. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, minek vállal az gyereket, aki nem tud időt szánni rá. Oké, hogy néha az idősebb testvér van a kicsivel, de ez nem mehet mindig így.
2011. aug. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak napi fél órát játszol vele, hidd el, később meghálálja, közelebb lesztek egymáshoz, mint tesók! Barbieval lehet jót játszani, megfésülni, öltöztetni, olvashatsz is neki, akár az intermetről is, ha szeretsz számitógépezni: www.egyszervolt.hu. Ez egy 4 évesnek való játékos oldal, kukkants bele; hátha neked is tetszik, együtt játszhatnátok , mutathatsz neki mindent, mit hogyan kell:)

Ha szeretsz sütni pl Palacsintát, had segitsen, tedd a konyhapultra, keverhet, lisztezhet:)

De ha kiviszed a játszóra, vagy együtt vásároltok valamit, pl egy jégkrémet vagy turorudit a boltban, az is jó. Csak ne hagyd egyedül egész nap szegényt:(

2011. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!