Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kérhetek bátorítást? Hétfőtől...

Kérhetek bátorítást? Hétfőtől bölcsi.

Figyelt kérdés
Időszerű és szükséges, azt is tudom, hogy jó helyen hagyom. De hogy lehet lelkileg fölkészülni?
2011. aug. 18. 12:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt az első és második nap is, 1-1 órát volt ott, holnap növeljük az adagot :) a háttérből szemlélődök, ha akar bújni, vagy bármi, odajöhet. Első nap kétszer jött (ivott, bújt), 2. nap már egyszer sem. Játszik a többiekkel, csacsognak, énekel a gondozónéni :) Azzal ijesztgetnek, hogy akkor lesz nehéz, ha rájön, hogy mindig mennie kell. Remélem, minél jobban érzi magát majd, eddig élvezi.
2011. aug. 23. 20:59
 12/15 anonim ***** válasza:

Köszi h leírtad. Akkor hajrá a továbbiakhoz is!

(mi szept végén kezdünk neki, én is nagyon izgulok:) )

2011. aug. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tényleg így van, lassan majd ki is küldenek, hogy megnézzék hogy bírja a gyerkőc. Engem 2 nap visszahívtak, mert nem bírták megvígasztalni, de most a 4. hét elején már alig van egy kis sírás reggelente. Szóval ne ijedj meg ha nem megy minden rögtön. Erről szól a beszoktatás. Sok erőt nektek!!!
2011. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi is hétfőn kezdtük. Hasonlóan mint a válaszadó. Ma már nem voltam bent vele, kint ültem az ajtó előtt. 1 órát kellett ott lennie és pont egy óra után kikéreckedett wc-re, pedig nem is kellett neki. Szerintem látni akarta, hogy ott vagyok-e valahol, attól, hogy a csoportszobában nem vagyok. Nekünk is azt mondták, nem most a nehéz, hanem mikor majd ráeszmél, hogy ha esik, ha fúj, neki menni kell kötelezően játszani és anyának el kell jönni. Eddig nagyon jó tapasztalataim vannak és kicsit meg is nyugodtam, de nem tudom milyen lesz, mikor majd sírva veszik le rólam!!!
2011. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap már az öltözőhelyiségben olvasgattam 1.5 órát, de nem telt az idő. Úgy látom, nálunk bevált, hogy kiskorától néha el-elmentem otthonról egyedül, és mondtam neki, hogy anyának dolga van, majd jövök. Tehát úgy érzem, a bizalom megvan. Jó munkakapcsolat alakul a gondozóval, szinte lesem minden kérését, mert azt akarom, hogy igyekezzenek ők is a lányom felé. Mondjuk ő nagyon társasági ember, és ezt értékelik. Tényleg nagyon izgalmas amúgy a dolog, ma már benn sem leszek egy idegig... a férjem szerint a szoktatás legalább annyira van a szülőknek, mint a gyerekeknek. A nagy falat tényleg az lesz, mikor egész napra ott hagyom...
2011. aug. 25. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!