Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyit kérhetek...

Szerintetek mennyit kérhetek gyerekvigyázásért?

Figyelt kérdés
Gyesem alatt vigyáznék itthon 1-2 gyerkőcre, persze hivatalosan, tehát számlával. Szakképzett is vagyok, dajkaként dolgozom/tam. Étkeztetést(reggelit,ebédet, uzsit, tízórait) is biztosítanék, ha kérnének.
2010. okt. 21. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz körül a környékeden lévő családi napközikben, magán óvodákban, -bölcsikben mennyibe kerül 1 óra/nap/hónap. Ez jó támpont lehet.


Amúgy nálunk nagyritkán a kislányom bölcsis gondozőnője szoktuk vigyázni a lányunkra. Többnyire nálunk, de olyan is volt, hogy bölcsi után ő hazavitte magához, meg is vacsoráztatta és oda mentünk érte. Neki 1 000 Ft-ot fizetünk óránként.

2010. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nővérem fiaira egy gyesen lévő óvónéni vigyázott. A nagyot elhozta a saját nagyobbik fiával délben az oviból, a kicsi (2 éves) ott volt vele egész nap. Kb. du. 3 fele ért haza Apuka a fiúkért.

Ezért 25 e fizetett.

reggelit, ebédet kapott a kicsi ott, a nagy az oviban evett.

Ez szerintem elég olcsó volt.

Csak viszonyításnak írtam.

2010. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A környékünkön nincs bölcsi, ha kéne hogy vigyázzanak rá, mert dolgoznom kéne, akkor kb. 20 e ft-ot tudnék fizetni havonta.

Nem mondom, hogy ez jó, de ennyire futná.

2010. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
étkezés nélkül: 5-600 Ft, étkezéssel : 1000 Ft ez reális is
2010. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is 20-25.000 re gondoltam/hó.
2010. okt. 21. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!