Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A liberos ill. ezek a bugyi...

A liberos ill. ezek a bugyi pelenkák sokkal drágábbak mint a sima pelenka?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A liberó tuti drágább.
2009. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Igen drágábbak. Általában az átlagosak is, nemcsak a liberosak. De amúgy én pont az egyik nap csodálkoztam rá egy Zsebi baba üzletben, vagy nem tudom pontosan milyen lánchoz tartozik márha tartozik. Na a lényeg hogy voltunk bent másért és csak úgy kíváncsiságból rákérdeztem hogy bugyipelus van e és mennyi. Nem volt ugyan jelenleg, de az eladó hölgy azt mondta hogy 44-46Ft/db körül van az ára. Szinte majdnem visszakérdeztem hogy biztos? De hát valószínűleg. Az meg nagyon jó ár, mert általában 70-80 Forint körül szokott lenni darabja a bugyipelusnak. Ami azért húzós. Bár jó azt szokták mondani hogy nem adunk már ilyenkor olyan sok pelust mikor ilyen nagy, meg hogy ezt sokan inkább ilyen leszoktatónak használják, de azért sok az egyszerre megvenni akkor is. Mi amúgy a múltkor a Pennybe vettünk, véletlenül volt úgy külön az akciósaknál, csak itthon láttuk hogy nem 2090-be került mint ahogy ki volt írva, hanem 2999-be. De hát mindegy volt már. Most ha visszautazok csak ezért ugyanott vagyok. Még csodálkoztam is hogy jobb árra jön ki mint a nadrágpelus, 5-ös méretű. De hát ezért mert rossz ár volt kint. De nézegettem Rossmannba is, ott is 70-80 ft általában. Esetleg akciósan ki lehet fogni, vagy mint írtam ilyen bababoltokban kell megkérdezni. Azokon ugye nincs színes csomagolás csak egy neylon, így lehet azért is tudják olcsóbban adni.

Amúgy láttam egy mintás pelust ott és csodálkoztam, hogy a Pennybe a múltkor vettünk rendes nadrágpelust ugyanilyen mintával. Érdekes hogy ugyanaz a minta volt. Csak lehet így sokkal olcsóbb lett volna. Úgyhogy tervezem hogy majd visszanézek valamikor.

Meg nézz szét itt a neten is bugyipelus ügyben. Vannak ilyen online pelus, bababoltok.

2009. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen drágább, de szerintem annyival jobb is. Én leginkább csak azt használtam és nagyon meg voltam elégedve vele.
2009. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de én azt használom most, hogy bármikor szól pisi-kaki miatt, könnyebb lehúzni. Mindig megnézem a Tescoban, hogy melyik a legolcsóbb és azt veszem. Hát tegnap kétszer is meg kellett néznem. Pampers 78 Ft, Libero 80 Ft, Tesco-s (!!!) 88 Ft/db. Csak abba 18 db-ot raktak azt hiszem és hű de jól hangzik, hogy csak 1500 körüli, szemben a 3000 Ft-os Pampers-el. Csak hát abban meg több, mint 30 van..
2009. ápr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!