Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka vagy gumi bugyi? Mi a...

Pelenka vagy gumi bugyi? Mi a különbség? Melyiket milyen korban kell elkezdeni?

Figyelt kérdés
Mi 1 évesek vagyunk, pelenkát használunk, jelenleg libero 6-os 12-22 kg-ig. Mi a különbség a pelus és a bugyi között? Up~Go gumibugyira mikor kell áttérni, mert engem megzavar az, hogy méretben és számban ugyan azok, de az egyik pelus a másik Up~Go?
2009. aug. 12. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
up-go álltalába akkor ajánlják ha már a kicsi kezd szobatiszta lenni és akár ő vagy te letud huzzni róla és ráültetni a bilire wc-re időnként! De akkor jó az up-go ha egy örökmozgo babád van és a pelenkázást nem türi akkor csak könnyedén ráhuzzod! Én szeretem,szerintem praktikus de én a Bogi Pell-eset használom nem olyan drága!
2009. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos a lányom és le kell fogni pelenkázáskor,mert képes felállni és elmenni .Nagyon mozgékony.Up&Go pelust vettem,mert az olyan mint egy bugyi.Ha rá akarom adni állva is rá tudom húzni,nem kell lefektetni és vacakolni a tépőzárakkal.Ha le akarom venni csak az oldalát kell széttépni és úgy működik mint egy hagyományos pelus.Még ragasztó csík is van rajta,hogy használat után össze tudd csomagolni.Utazáskor nagyon jó,mert az autó hátsó ülésén leveszem a használt pelust és állva rá tudom adni az újat.Nagy segítség.Persze ha könnyű pelenkázni a gyerkőcöd és nem mocorog közbe fölösleges olyat venned,mert bizony drágább,mint a hagyományos.
2009. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. AKKOR NYUGODTAN VEHETEK A FIAMNAK BUGYIT, MERT NÁLUNK A PELUSOZÁS RÉMÁLOM NÉHA. AKKOR EZ A BUGYI IS OLYAN JÓ NEDSZÍVÓ MINT A PELUS? NEM ERESZTI ÁT A CUCCOKAT? LEHET HASZNÁLNI ÉJSZAKÁRA IS? MÉRETBEN UGYAN AKKORÁT KELL VENNEM MINT AMI A RENDES PELUS MÉRETE AMIT HASZNÁLUNK?
2009. aug. 13. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan a nedvszívó képessége.A mérete szerintem egy picit kisebb,de ugyan az a méret kell nekünk így is.Szerintem azért tűnik kisebbnek,mert csak ráhúzod mint a kis bugyit(gatyát)és azért fenn is kell maradnia.A sima pelenkának van oldalt tépőzára amivel lehet szűkíteni.Épp ma rendeltem a Vaterán 100 db 3700ft.Nem tudom milyen lesz,de így már ki fogom próbálni.Eddig csak Liberót próbáltam.
2009. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 14. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem nagyon jó minőségű csak ajánlani tudom! Ha nem laksz az ingyenes kiszállitás helyen akkor is 4300 körül van de hívd fel ha érdekell!
2009. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!