Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért szereti a kisfiam a...

Miért szereti a kisfiam a rózsaszín zoknikat?

Figyelt kérdés
Idén szeptemberbe megy elsőbe és nem szeretném, ha e miatt bántódás érné. Tudom, hogy a rózsaszín lányoknak való, de neki nagyon tetszik, mert a keresztanyukájától olyat kapott egy éve és csak az ilyen színűt szereti. Nem fogják kicikizni érte az iskolában?
2011. aug. 8. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk volt egy fiú, aki mindig rózsaszín harisnyanadrágot hordott a melegítője alatt. Második osztályban iskolát kellett váltania... :S
2011. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Mindig lesz valami, ami miatt egyik gyerek csúfolja a másikat....
2011. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az nem értem, miért baj, ha szereti. tetszik neki és kész.

Az emberekbe belénevelt baromságokat nehéz kiírtani A rózsaszín is egy ugyanolyan szín mint többi.

ha a fehér, sárga nem lányos szín, hanem unisex, akkor rószaszín miért lenn az?

2011. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisfiunk télen narancssárga pamutharisnyát hajlandó felvenni, másmilyen színűt nem.
2011. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek.

Egyáltalán nem baj, ha szereti, csak itt az volt a kérdés, hogy ezért érheti-e valamilyen sérelem...


A kérdésre válaszolva:

De igen, sajnos előfordulhat, hogy piszkálni fogják. :( Próbáld megbeszélni vele, hogy otthon hordja csak inkább vagy ilyesmi, mert különben nagy lelki sebeket kaphat...

(Te azt gondolnád, hogy nem nagy dolog, hogy ilyen apróságért cikizik, de neki biztos az lenne.)

2011. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!