Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? A fiam rózsaszí...

Mit csináljak? A fiam rózsaszín babaházat kapott és majd meg örűl érte.

Figyelt kérdés
Sokkal jobban leköti őt a babák és a mosogatás a babaházban, mint a repülők vagy a dinók. Miért van ez? Nem baj?
2011. ápr. 27. 16:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
már nyolc éves elmúlt
2011. ápr. 27. 16:21
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem egyelőre nem baj,de ki vesz 8ves fiúnak rózsaszín babaházat?

Azért legyenek fiús játékai is.

2011. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj??? Nem ettől lesz b.zi! Had játszon, majd megunja és fog mással is játszani.
2011. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó férj és apa lesz belőle!:)
2011. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem baj, de külön neki tényleg nem kellene rózsaszín babaházat venni, az más, ha a huga kapta és ő is játszik vele!
2011. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért kapott rózsaszín babaházat? Amúgy ki vesz egy fiúnak ilyet?

De nincs ezzel semmi baj. Kimutatta egy kutatás, ha engedjük, hogy a fiúk ugyanúgy babázhassanak, vagy úgy gondoskodjanak a kismackójukról, mint a kislányok a babájukról, nagyon jó apukák lesznek. Olyanok, akik részt fognak venni a baba gndozásában, nem pedig a háttérben várják, hogy felnőjenek és lehessen kezdeni velük valamit.

2011. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ezt ilyen komolyan venni. :)

Ha lány lenne, és kapna egy autót, amivel sokat játszik, már kevesen kapnák fel a fejüket.

Ez kicsit szokatlanabb, de őt ez köti le, ez tetszik neki, én a helyedben örülnék, hogy valamivel le tudja kötni magát.


Legalább olyan vagány dolog ez egy fiútól, mint a barkácskészlet egy lánynál! :)

2011. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi kicsik voltunk kénytelen voltam öcsémmel autózni, focizni és akkor mindezek fejébe ő babázott velem. Hang nélküli megegyezés volt ez közöttünk. Én is ugyanazzal az élvezettel játszottam autósat mint ő babásat. Ebből kiindulva semmi baja nem lesz a fiadnak. De azért én nem hiszem, hogy vennék neki babaházat.
2011. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. Azt elfelejtettem, hogy van a családban 2 lány akik előszeretettel játszottak inkább fiús játékokkal. Baba és ehhez hasonló lányos játékok soha nem kellettek nekik. Azért ma is meg lehet rajtuk látni, hogy ők kissé elfiúsodott nők. Remélem érted mire gondolok.
2011. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? A fiam a rózsaszín ruhákat szereti felvenni, sok fiúnak pl jól is áll.
2011. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!