Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 eves kisgyerekemet hogyan...

1 eves kisgyerekemet hogyan etethetem, hogy ne hisztizzen?

Figyelt kérdés

10-11 honapos koraig nagyszeruen ment az etetes, en kiskanallal adtam a gyumolcsot, levest, o meg a kenyeret vagy mas ragcsalnivalot harapta hozza. viszon most lehetetlen etetni. enni sem akar mar egyedul sem.

a banant meg puha barackot feldaraboltam, de loki el magatol, a kenyeret a foldre dobja.

a kiskanalat nem fogadja el, kiszedi a szajabol a kajat. ha adok kiskanalat neki, ledobja es figyeli, mi tortenik. ez mind nem lenne baj, de allandoan elegedetlenkedik, mar nem tetszik neki semmi kaja, amit eddig kedvelt es szunet nelkul sir. mit tehetek? mar ketsegbe vagyok esve. amugy 4 ora is eltelik 2 etetes kozt, tehat biztos, h ehes.


2011. aug. 8. 17:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
akik meg ezt olvassak: ami nalunk hasznalt es nagyszeruen mukodik: a gyerekunk kap kis darab kenyeret vagy kekszet, es amig elveszi, addig egy kanal kajat. vegul is lassan itt az ideje, hogy meg jobban onallosodjon a kajalas teruleten is. sok kitartast nektek.
2011. aug. 21. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!