Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma hallottam a tv-ben, h 14...

Ma hallottam a tv-ben, h 14 éves kortól kellene azt az ételt kapni a a gyereknek, amit a felnőttek esznek. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Én nem tudok napirendre térni felette..... Mi jön még?
2011. aug. 4. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság. Mégis mit kéne enniük addig gyereknek?
2011. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jaj istenem. lassan már ne adjunk enni a gyereknek 1 éves koráig csak tápszert vagy anyatejet jön...
2011. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
"Az egy éves koráig semmit"-elven már túltettem magam. Pár hete beszéltem egy anyuka ismerőssel, aki mondta, hogy ő 2-3 éves korig külön koszton tartja a kislányát. Fenntartással kezeltem, de azt mondom jó! (igaz sokszor még bébiételt vesz a 18 hós kislánynak, de ő dolga), de ez a mai!!!!!!!!! Hát ez nálam mindent visz!!!!
2011. aug. 4. 13:23
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Amiyen egészségtelen kajákat esznek a felnőttek, szerintem helyéémvaló, zsíírban tocsó, fűszeres , rántástól összeálló,teszkó gazdaságos, félkész és stb....

nem véletlenül van ennyi túlsúlyos kisgyerek, kiskamasz.


Efelett nem kell napirendre térni, ahnem afelnőteknek kellen sokkal egésségesebben táplálkozi, és akkor nem léenn baj.

2011. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez jó. És addig miket egyen? Sinlacot?Meg tejpépet? Meg főzeléket? Netán anyatejet,vagy tápszert??

Vicces lenne,13 éves lány bejelenti otthon,"anya,megyek diszkóba", "Rendben drágám,de előtte idd meg a tápszered"?!:-)

Ez milyen müsor volt,hol?

2011. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem abból kellene kiindulni, hogy MINDENKI egészségtelenül táplálkozik. A Schobert házaspáron kívül meg amúgy sincs szerintem olyan család, akinek az asztalán időnként nem bukkan fel valami egészségtelen kaja.

Én sem értem, addig mit kellene ennie a gyereknek? biotökpürét?

2011. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi az egészséges manapság...?


Szerintem nincs az országban egy olyan család sem, ahol soha nem "bűnöznek".

A lényeg a mértéktartás. Gyereknél, felnőttnél egyaránt. A gyerek meg ösztönösen tudja, mi a jó neki. Nálunk egyik sem eszi meg a zsíros, fűszeres ételeket. Később mi lesz, nem tudom, de nem szabad átesni a ló túloldalára sem.

2011. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lassan külön iparág fog kialakulni erre, nemcsak bébiételt vehetünk (persze jó drágán), hanem külön ovisoknak, kisiskolásoknak, esetleg még tinédzsereknek szóló ételeket.
2011. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is hallottam az rtl-en ezt a baromságot.Igaza van az egyik válaszolónak,melyik családban nem fordul elő egy kis egészségtelen kaja?!
2011. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ÉS 14 éves kortól, akkor már miért eheti azt a kaját, amit a felnőttek??? :) Elképzelem, hogy előző nap még, mint 13 éven át eszi a répapürét természetesen rántás nélkül, másnap meg mivel betöltötte a 14-et reggelire pizzát, ebédre sült malactálat, vacsira meg hamburgert kap kis chipsel. Ez hülyeség, ha tényleg így lenne, akkor aztán lennének beteg felnőttek!
2011. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!