Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónaposnak érdemes homokozó...

15 hónaposnak érdemes homokozót csinálni?

Figyelt kérdés
Húsvétra kapná tőlünk, fa keretes homokozó tetővel, hogy a macskák ne használják alomnak. Eddig nagyon jó ötletnek tartottuk, de a szomszéd asszony azt mondta, hogy még nem való neki, mert a homokos kezét a szájába veszi vagy megtörli a szemét és tiszta homok lesz, szóval várjunk még egy évet. Most teljesen elbizonytalanodtam, szerintetek?
2009. ápr. 8. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen idős korban kell elkezdeni! Eleinte biztos a szájába veszi a kezét, de majd leszokik róla. Ha tiszta a homok semmi baja nem lesz tőle. Nagyon fogja élvezni! És még jövőre is jó lesz.
2009. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is úgy 1 éves kora körül tervezzük a homokozó kialakítását. Az én nézeteim szerint egy kis homokevés simán belefér... :-))
2009. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 15 hónapos.Szeret homokozni.Nekünk nincsen de a játszótérre járunk 2 hete.Nem is gondoltam volna,hogy ennyire fogja élvezni.Itt a homok is tiszta mert vigyáznak rá.(Németország)nyugodtan csináljátok meg.Tetszeni fog neki.Rebeka is néha a kezét a szaja´hoz teszi,de akkr megtörlöm neki és kész.
2009. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Annyi homok kell, sokkal egészségesebb lesz tőle!

és élvezni fogja.

Nem olyan finom az azért, sokat nem eszik meg. Az enyémek nem is raktak semmit a szájkba, nem szerették.

A szomszédok mindig "nagyon" okosak.

2009. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiam még nincs egy éves, kint ásunk, kapálunk, gazalunk, a gyerek meg eszi a földet... ennyi. Én is kiakadtam, de a férjem mindig azt mondja, egy évben két kiló koszt meg kell enni :O) nyugodtan csináljatok neki, mi is most csinálunk neki.-
2009. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kislányom 3án töltötte be első évét és amióta jó idő van egész nap a játszótéren vagyunk. Imád homokozni!

Szerintem nagyon jó kis ajándék lenne a babátoknak!

2009. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nyugodtan csináltassatok és az nem fog elszaladni ha a kisbaba 18 hónapos korában foga mjd csak homokozni akkor sem
2010. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!