Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 hónaposnak lehet adni...

18 hónaposnak lehet adni tojásos lecsót?

Figyelt kérdés

A kisfiam mindig azt akarja enni, amit mi eszünk. Tegnap este lecsót főztem, kiszedtem magamnak egy nagy tányérral. Beült az ölembe, nagyon sokat evett belőle, persze kenyérrel. Nekem alig maradt, éhes is maradtam. A barátnőm azt mondja nem vagyok normális, hogy ilyen nehéz kaját adok neki. Szegény gyerek vacsora után fél óráig csak feküdt a hátán, meg sem tudott mozdulni, úgy teleette magát, reggel hatra meg teljesen összef_sta magát.

De mit csináljak, csak azt akarja enni, amit mi!


2011. ápr. 29. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
simán adhatod neki, az enyém 16 hónapos, most ettünk csülkös bablevest, csipetkével, kolbásszal, telezabálta magát teljesen:) nyugodtan ehet, amit akar már ilyen idősen (kivéve persze az allergizáló dolgokat, mogyoró, stb....)de a tojásos lecsót is szereti, jó, hogy mondod, holnap az lett az ebéd:)
2011. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Váljék egészségére:) Minket is megnéztek amikor az 1 éves lányomnak rántottát adtunk. De olyan jó izűen ette:)
2011. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ez volt ma az ebéd :)


Az én 16 hósom is nagyon szereti :)

2011. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, 1 éves kortól adható az egész tojás és akár a virsli is. A paradicsom, paprika meg hamarabb is.
2011. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!