Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11,5 hónaposnak adhatok...

11,5 hónaposnak adhatok tojásos-lecsót ebédre? Vagy tojás nélküli lecsót?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

hááát,én hiába adtam volna,nem fogadta el az ilyeneket..eleve 8 hónapos volt,mikor előx evett mást az anyatejen kivül,ugyhogy nálunk ezért is később eszik mindent.Ami nem baj,a kis szervezetét legalább nem terhelte meg:-)inkább később,mint hamarabb.

Én nem adnék tojást főleg,majd ha 2 éves lesz,esetleg..

2010. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első, nem arra kíváncsi a kérdező, hogy mikortól táplálsz hozzá és miért...

Kérdezőnek:nyugodtan adhatsz a babádnak, semmi baja nem lesz tőle

2010. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Egész nyugodtan adjál neki, mert a 15 hónapos oltás előtt KELL, hogy egyen tojást. Az ugyanis tojásban van tesztelve és ha nem evett előtte, nem is adják be neki. Az előttem szólónak üzenem, nem tudom hogy van-e egyáltalán gyereke ha ilyet mond hogy 2 évesen ad a gyereknek tojást először.
2010. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elmeletileg ehet, ha mar kostolta minden alkoto elemet.

Nem szabad a tojast sem vegvonni a babatotl, mert fontos feherje forras.

Azok a babak nem kaphatjak akik allergiasak ra.

En pl allergias vagyok a tojasra es a vedonom elintezte, hogy tojas kostoltatasa a korhazba tortenjen.1 napig bent kell majd maradnunk, nehogy baj legyen.De Neki is meg kell kostolnia, mert nem biztos, hogy O is allergias.

2010. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát paprikát még nem evett...:(

paradicsomot meg paradicsomlé formában, amikor paradicsomos-krumplit evett (kb.3x)...:(

2010. júl. 17. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden mast evett??

Akkor itt az ideje paprikat kostoltatni :) es mehet a lecso :)

jo etvagyat a fini ebedhez :)

2010. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 17. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
A második hozzászólónak üzenem,h nem muszáj elolvasni a válaszokat,ha zavarja (...)
2010. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11:10!

Mekkora ostobaság ez,honnan találtál ki ilyet,h a 15 hós védőoltás beadása idejének előtt a babáknak már ennie ""KELL"" tojást? nincs semmi összefüggés a kettő között! valamit nagyon félreértettél vagy olvastál,csak az a baj ezzel,h sok embert meg feleslegesen félrevezetsz az ilyen valótlan információval!

Inkább semmit ne írjál,mint ilyen téves kitalációt!

Védőnő

2010. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!