Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónaposnak milyen triciklit...

20 hónaposnak milyen triciklit érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Most még idősebbnek sem vennék semmilyen triciklit. A lakásban nem a legjobb játékszer.
2010. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igazán hasznos.Szép estét.
2010. nov. 17. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs értelme most venni, mert jön a tél, nem fogja tudni használni. Tavasszal pedig lehet értelmesebb lenne ha nem triciklit vennél, hanem pótkerekes biciklit.
2010. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pótkerekes bicikli 3 éves kortól javasolt. Nem értem, ti nem viszitek ki a gyermekeiteket télen, mert hideg van, miért ne lehetne? Az én kislányom két éves szülinapjára kapott triciklit, amit mostanában kezd egyedül tekerni 26 hónapos. Úgyhogy mindenképp olyat vegyél, amire fel tudja tenni a lábát és tudod tolni, mert csak kicsit később fogja önállóan tekerni.
2010. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én megvettem a kisfiamnak, amikor 20 hónapos volt. Most 26 hónapos és még mindig nem tudja használni.

Szerintem még ráérsz vele tavaszig, szerintem fölösleges most megvenni, hiszen jön a tél, hó, jég, minden, kizártnak tartom, hogy használnátok mostanában. Inkább vegyél neki szánkót, ha még nincs, azt biztos kihasználnátok.

2010. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kismotort vegyél neki, azzal sokkal könnyebben és jobban fog tudni menni.

nekünk van moci és trici is, de nem használja a tricit, nem hajlandó pedálozni. nem is akartunk venni neki, kapta, hiába mondtuk, h nem kell. nem is érdekli...

a motor viszont annál inkább, pedig már majdnem négy éves.

:-)

2010. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kis motor van.Több is.Azt még adni is tudnék:)

Triciklit szeretnék venni,természetesen nem a -10 fokban és hóban fogjuk használni.

Találtam egy jót de nincs lábtartója és ezért tettem fel a kérdést.

2010. nov. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!