Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Triciklit szeretnék venni 15...

Triciklit szeretnék venni 15 hós fiamnak gyermeknapra. Ajánlatátok olyat ami nektek bevált?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt néztem egyenlőre, de így kép alapján nehéz eldönteni, jó minőségű? Strapabíró? Könnyen irányítható? Ha valakinek van ezzel tapasztalata megosztaná velem?


Ha bármilyen más jól bevált triciklit ajánlotok, azt is szívesen fogadom!

Köszi a válaszokat előre is!


2011. máj. 23. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányom még nem volt pont 3 éves, akkor kapott először biciklit. Előtte kismotoron száguldozott.


mi nem triciklit vettünk, hanem egy pótkerekes biciklit, mert az tovább használható, praktikusabb szerintem. Szeretett is vele menni.


A kisfiam most másfél éves, ő is nagy motoros. Kölcsönkaptunk egy ehhez hasonló triciklit az egyik ismerősünktől, miatt amilyet linkeltél, de nagyon nem szeretjük. párszor próbálkoztunk vele, de ő se tudta normálisan hajtani, meg nekünk, akik irányítottuk, olyan nagy bumfurdi volt, csak szerencsétlenkedtünk vele. A kisfiam pár próbálkozás után most már rá se néz, úgyhogy teljesen felesleges lett volna megvenni.


Most egy-két évig még motorozik, aztán megörökli a pótkerekes biciklit.

2011. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja, most olvasom, hogy 15 hós a kisfiad, ez elkerülte a figyelmem, bocsi!


Nem tudom....nekem nem tetszenek ezek az agyonszerkesztett járgányok. Olyan művi az egész. Csicsás, pompázatos, de nem jól használható, meg én nem mennék ki vele az utcára.


Szóval én a helyedben kismotort vennék. A kisfiam egy évesen már tepert vele.

2011. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi húsvétra vettünk hasonlót az akkor 15 hós kislányomnak. Azon van egy gomb amit ha megnyom zenél. Nagyon nagyon tetszik neki, a babakocsiban már előtte sem ült meg mindíg sétálni akart, de ebben mehetünk akármilyen messze megül. Én csak ajánlani tudom.
2011. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ennél egyszerűbb triciklink van. Van hozzá szülőkar is, amivel én is tudom könnyen kormányozni.


17 hónapos a kisebbikem, és 15 hós volt, amikor vettük a járgányt. A mai napig nem marad a lába a lábtartón, mert folyton kepeszt és a pedálra akarja tenni, de ugye odáig még nem ér el a lába, pedig szép nagy fiúcska, 91 cm.

Szóval, nálunk inkább a nagynak vált előnyére a tricikli, mert 2 nap alatt megtanult rajta tekerni, utána pedig ült a rendes biciklire!

2011. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia mi most vettünk hasonlót 9000Ft ért a játékboltban,imádja a fiam 15 hós,ezzel járunk sétálni:)
2011. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!