Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kagylós műanyag homokozót...

Kagylós műanyag homokozót érdemes megvennünk?

Figyelt kérdés

Két kislányom van, és szeretnek homokozni, csak a játszótér sajnos messze van. Arra gondoltam, hogy vennénk nekik műanyag, kagyló formájút amit eső esetén be is lehet fedni.

Érdemes megvenni? Hol lehet hozzá venni homokot? :-)


2011. máj. 26. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen érdemes megvenni.

Nekünk is van homokozó,szereti a fiam.

Ráadásul ha nagy meleg van akkor az egyik felébe vizet is lehet tenni,igy pancsolni is tudnak benne,vagy vizet venni a homokhoz és ugy jobban megy az épités:D

Homokot én Tescoban vettem(direkt gyerekeknek való homok)25kg/1000ft akciósan.De a multkor az Aldiban láttam 25kg/1000ft volt ott is ha jól emlékszem.

2011. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod!:-)

Akkor már csak annyi kérdésem lenne, hogy eső esetén, ha ráteszem a fedelét, akkor nem ázik be?

2011. máj. 26. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is ilyen van nem áz be.Én nem csak akkor csukom be ha esik hanem mikor bejövünk akkor becsukom madzaggal megkötöm és csak utána megyek fel.Sajnos a szomszéd össze macskája nálunk lófrál egész np és nem szeretném ha bele piszkitana....Sokan leszólják hogy kicsi de nálunk van hogy 10 gyerek jtszik mind a két részbe.(ilyenkor szórok át a tetjébe homokot és így elférnek)többet ér mint a fa homokozó....
2011. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha jól illeszkedik akkor nem ázik be.

Arra figyelj hogy ne legyen rajta nyilás,nekünk a foggantyúja egy lyuk(ott kell benyúlni és leemelni a tetőt) és ugye azon keresztül beázott,de mi betömtük.:D

Ezekután egyszer ázott be,de akkor iszonyatosan nagy eső volt,ezért nem is csodálkoztam mert még a lakásban az ablak alatt is csöpögött be a víz.Viszont miután levettem a tetőt hamar kiszáradt és ugyanugy használható volt.Na de nem irok regényt.:)

Szóval nézd meg hogy ne lyuk legyen a fogója,ha teljesen zártat veszel akkor jó lesz.Jól meg kell nézni mert több fajta van.Homokot meg érdemes ezt venni,mert barátnőmék,valami teleprő vettek és tele volt nagy kavicsokkal meg ágakkal:S

2011. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
teleprő=telepről
2011. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

2 fiam van, és mi inkább fából tákoltunk keretet a homokozónak, mert ez a kagylós picike. Rendesen nem lehet benne várat, patakot és egyebeket építeni.

Ezt a gyerekhomokot mi is láttuk, volt belőle minta is. Na,az minden, csak nem homok. Abból nem fogsz te se várat, se "sütit" sütni, mert nem áll össze.

Elmentünk a tüzépre és ott ajánlottak egy homokot, amiből lehet tényleg formázni. Persze, a tüzépen is van többféle homok, nagyon kell figyelni, mert nem mindegyik alkalmas az igazi homokozáshoz. Ha csak szórni akarja a gyerek, arra persze mindegyik jó, de ha formákat is akar készíteni, akkor nagyon kell vigyázni a vásárlással.

Mi 200 kg homokot vettünk, kétezer forintért, ez már a 2. nyár lesz, hogy használják a gyerekek. Esőben le van takarva egy sátorponyvával, de ha egy kicsit vizes lesz, akkoris gyorsan szárad és amúgy sem baj, mert akkor nem nekünk kell locsolni, hogy formázni is lehessen vele.

2011. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két gyereknek kicsi,nekünk virág formájú van, de a 9 hós és a 3 éves éppen elfér benne,pedig csak medencének használjuk.Mi csináltattunk az udvarra 2mx1,5m-es homokozót.Abba jól el vannak.Ez a kagylós pénz kidobás.
2011. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy nekünk is már kicsi lenne, a nagy 3,5 éves a kisebbik lassan 1 éves.

Köszönöm a válaszokat!!

2011. máj. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!