Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyermekek mérete...

3 éves gyermekek mérete tényleg 100 centi körül mozog?

Figyelt kérdés

Csak azért,mert az én kisfiam szerintem még 4 évesen sem lesz annyi:)

Novemberben lesz 3,és olyan 92-93 centi körül mozog,már régebben mértük de nem hiszem h azóta nőtt volna,nem látom rajta:) Aggódni nem aggódom,pont jó így is,helyes is meg a dumája sem mindennapi:) De azért látom a többi vele egykorút.

Vannak még rajtunk kívül hasonlóak?köszi


2011. aug. 1. 14:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kisfiam 29 hónapos most, 28 hósan mértem. 100 cm és 15-16 kg körül van.
2011. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A lányom márciusban volt 3 éves. Akkor a védőnő 106 cm-t és 18.5 kg-ot mért.

Azóta nem mértük, de 27-es cipő kell már.

Ruhákat pedig nem a cimke alapján vásárolom, hanem biztosan elég nagy legyen.

2011. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A lányom májusban volt 3 éves, nem sokkal utána voltunk a státuszvizsgálaton 92 cm-es. Azt is kell nézni, hogy ti mekkorák vagytok. Mi 165-168 cm-esek vagyunk, nem várunk óriási gyerkőcöt. Kilóban viszont jó husi, 14,5 kg. De imádnivalóan arányos.
2011. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az én lányom meg nagyon magas az átlaghoz képest, 3 éves, 108 centi. De szerintem elég különbözően nőnek a gyerekek, lehet az enyém most fél évig mondjuk nem nő egy centit sem, a tiéd meg belehúz :D Szóval szerintem nem kell emiatt aggódni, főleg mert a 3 éves méretből egyáltalán nem lehet következtetni a felnőtt kori méretére, ez nem jelenti azt, hogy felnőttként is magas vagy kicsi lesz.
2011. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!