Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egésznapos kirándulást szervez...

Egésznapos kirándulást szervezni 1 évessel hova? Van ötletetek/tippetek bababarát kirándulóhelyekről?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem írtad, merre laktok, így lehet, hogy szóba sem jöhetnek, amiket írok...

Mi leginkább túrázni szeretünk. Legutóbb (Dömöstől gyalog) a Vadállóköveknél -Prédikáló szék útvonalon voltunk, csodaszép volt, de azt csak úgy ajánlom, ha mondjuk Apuka végig bírja cipelni a babát. Nekem éppen elég volt magamat meg a jó pár kiló még meglevő feleslegemet feljuttatni, de a látvány páratlan.

Néhány héttel előtte Pilisszentiván mellett a Holdvirág ároknál túráztunk, ez sokkal könnyebben járható út és szintén nagy élmény.

Nyáron pedig ami legjobban tetszett az a Galya szurdok volt. Csodaszép látvány végig és könnyű séta, nem kell hozzá spéci erőnlét.

Ha esetleg megírnád, milyen jellegű kirándulásra gondoltál, lehet, hogy tudok még ajánlani, meg persze, hogy mihez legyen mennyire közel :) Autóval, vagy mással mennétek inkább.

2009. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a kirandulastervezo.hu -t.

Nagyon jó oldal, mindent beállíthatsz, merre akarsz menni, mit akarsz látni, stb...


Judy

2009. ápr. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat!

Jogos hiáynos kérdésért járó "dorgálás" :) ;)

Győrben lakunk. Úgy terveztem, hogy utóba ülünk neki indulunk húsvét hétfőn és túrázunk egyet valahol. A cipelés nem gond, mert visszük a kendőnket is, ha elfáradna a babónk :)

Én nekem "csak" a Bakony jutott eszembe,az viszonylag közel is van hozzánk.

Ausztria/Szlovákia is szóba jöhet.


Viszont eszembe jutott, hogy mi nem oltattuk be kullancs ellen. Szerintetek érdemes lenne ha kirándulásokat tervezünk?

2009. ápr. 8. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de addig is zárt ruházat, kendő, és galaktiv bio, kullancs elleni spray, kisbabáknak és kismamáknak is használható, és gyakori átvizsgálás.

Én be fogom oltatni mindkettőt, mert egy közeli barátunk kislányának kullancstól volt agyhártya gyulladása, és elég komoly problémákat, köztük amnéziát is okozott :(

Szerintem mivel megelőzhető, miért ne? És kb 1800 Ft az oltóanyag.


Judy


Judy

2009. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
név kétszer ment, ha egyszer nem sikerülne elolvasni :)
2009. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mátrába kékestetö elött sástó után van jó kaland park!Sástó is gyönyörű!Baba kocsival is mind a három járható kékes is!
2009. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!