Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek belehet vállalni...

Szerintetek belehet vállalni egy fél napos kirándulást 5hetes kisbabával? Max 120km autózás, séta és utána vissza.

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Te látod, hogy te mennyire bírnád! A babád nagy valószínűséggel az autózást végig fogja aludni, őt még nem igazán fogja kizökkenteni a kirándulás. Főleg, ha szopik a babád, még a kajával se lesz gondotok :)))
2010. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
szerintem semmi gond... ők még jobban bírják, mint a nagyobbak :)))
2010. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

persze

az autóban aludni fog, ott meg is tudod etetni a sétát is valszeg végig alussza.

nyugodtan menjetek csak el, ha jó idő lesz

2010. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
bírni fogja, de ha lehet, inkább közelebbi célpontot választanék.
2010. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Most még nem lesz gondotok! Mi is ilyen idősen kezdtük "fuvarozni" a babánkat, mert a nagyszülők 220 km-re laknak. Akkor még simán bírta, végig aludta az utat, haza értünk evett, és aludt is tovább.

Már 4 hónapos, és egyre nehezebb vele utazni. Már közel sem alszik annyit napközben, hogy egy majd' 3 órás autóutat végig aludjon egyhuzamban. A bébihordózóról nem is beszélve. Nem tud benne úgy mocorogni ahogy ő szeretne, ha ilyen meleg van, bele is izzad, úgyhogy ahogy telik az idő, annál rosszabb lesz neki az ilyen hosszú út. Most még vihetitek nyugodtan!

2010. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Milyen kirándulásra gondolsz? Csak mert pl kullancsos helyre, vagy szúnyogos tópartra nem vinnék ekkora babát. A lányom nem bírta volna, már akkor se aludt autóban, csak nyűglődött, de te szerintem ismered a babád annyira, hogy dönteni tudj
2010. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Debreceniek vagyunk és Egerbe mennénk,illetve lehet "csak"Nyiregyházára a vadasparkba.Ott mi nézelődnénk a baba még aludna a jó levegőn:-)
2010. jún. 6. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nyugodtam..mi 2 hónapos kora óta utazunk vele havonta bp-ről veszprémbe..110km...tök jól bírja...szunyókál,nézelődik...szerencsémre szopizik..volt már arra is példa hogy megéhezett ...megszopiztattam ..és mentünk tovább... jó utat nektek..kell egy kis kikapcsolódás
2010. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi is Debreceniek vagyunk. Merre laktok?

5 hetes kisfiammal anyósékhoz mentünk napra 50 km-re, 6 hetesen anyáékhoz 200 km-re, végig aludta az utat, evett út előtt-után, semmi gond, azóta is rendszeresen jövünk-megyünk mindkét helyre. Nyugodtan induljatok. Ha bármi van, nincs olyn távolságra Nyiregy v Eger, h ne tudjatok hazaérni egy óra alatt. Te ismered legjobban a kicsidet. Amit döntesz, az a legjobb lesz!

2010. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!