Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte babátok a kirándu...

Hogy viselte babátok a kirándulást? Mennyi idős? Ugyanannyit evett, ugyanúgy aludt? És utánna otthon?

Figyelt kérdés
3 napot, 2 éjszakát votunk Balatonon 3,5 hós lányommal. Kicsit kevesebbet evett (anyatejes - szopizik), első nap 3x kelt, amúgy 2x, 2. nap már úgy mint itthon. Azóta itthon nehezebben alszik el, és 3x kel, de jól eszik.
2009. aug. 19. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt a kislányom mikor elutaztunk vele. egy rémálom volt. nagyon rosszul viselte a környezetváltozást. csak sírt és nem tudtam megnyugtatni. aztán hazajöttünk és itthon is megborult minden. kellett kb 4 hónap mire minden visszaállt a régi kerékvágásba. aztán jött a fogzás, de ez már másik történet...

különben szerintem ez nagyon baba függő; van aki észre se veszi, hogy máshol van.

2009. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi Balatonszemesen voltunk és pont másnapra áttört a 9 hónpos babámnak a foga . Haboskaki kifolyt a babakocsiba hát az utcán tettem tisztába mert még akkor nem kaptuk meg a szobánkat.Az nap éjszaka volt 3 x sírás-ordítás de szerencsére utána csend volt. Ja és posi kiütés ami még soha nem volt így vízbe nem vittem. Kalandosan kezdödött de minden jóra fordult.:)
2009. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos kislányom jól viselte, pedig akkor indult a nagyon-fogzás, ami azóta sem bújt még elő. A mosdókagylóban fürdettük, nagyon élvezte (persze alapos saját fertőtlenítés után), sokat sétáltunk, többet is aludt, mint itthon. Az autózást is nagyon jól bírta, pedig attól féltem. Persze az utolsó 20 km-en folyamatosan énekelhettem az egyszer volt, hol nem volt, egy icipici házikót, már annyira untam, de erre folyamatosan vihogott, és elfelejtette, hogy már csatakokban áll a háta a babaülésben, és unja az egészet. Az éjszaka is rendben volt, minden itthoni alvós kütyüjét vittük (össz. 3 db). Szerintem a babák pontosan tudják, hogy most nem otthon vannak, és máshogy megy a dolog. De azért betartottuk nagyjából a menetet. Itthon sincs semmi gond. A fogzás mondom bezavar, de a nyaralásból adódó sokkot nem érzékelem rajta. Remélem azért nektek nem fog 4 hónapig tartani az eszmélés, mint ahogy az egyik hozzászóló írta!!!
2009. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk haza kellett jönni a Balcsiról az első éjszaka után, mert végigbömbölte az éjszakát. Itthon szerencsére aludt rendesen. 6 hónapos.
2009. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!