Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól érdemes rászotatni a...

Mikortól érdemes rászotatni a gyerekemet az itatópohárra?

Figyelt kérdés
Van egy 18 hónapos kilányom.Corpus callosum hiánnyal született és sok mindenben le van maradva-Járni iis nemrég óta tud.Agyógytornász aki kijár hozzánk mondta hogy most már probáljunk neki olyan ételt is adni hogy tanuljon rágni is.Az itató pohátrra is azt mondta probáljuk meg.Mert mostanság voltak olyan napok amikor nem volt hajlandó cumisüvegböl inni és kanállal kellett adnom neki de most már azért iszik belöle
2011. júl. 22. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy kisfiam szopizott, így nem ismerte a cumisüveget. Nyáron is Avent itatóból kapta a vizet. 1 éves korában már önállóan ivott belőle, akkor már csöpögés menteset kapott.
2011. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám a Rossmannban kapható csőrös itató poharat. 2 füle van, ő is foghatja. A fedelet levéve később sima bögreként funkcionál. Amióta lányom (17 hós) ebből iszik egyedül, annyira élvezi, hogy több folyadékot vesz magához:)
2011. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan csőrös poharak, amikbe bele lehet tenni egy kis szelepet. Szeleppel cumisüvegként működik (nem csöpög), szelep nélkül csőrös pohárként (ha megdöntöd, folyik belőle a cucc). Amit még tanácsolni tudok, próbáld ki a szívószálat! Meglepő, hogy pillanatok alatt rájönnek, hogyan kell használni!
2011. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi kihagytuk az itato poharat. Rendes pohárbol adtam neki inni. Nagyon ugyes volt. 15 honapoan kezdtuk és 17 honaposan egyedul fogta a pohatat. Ti probltátok már a pohárbol ivást? Lehet, hogy Nektek is sikerulne.

Amikor elmetem valahova a gyerekkel, akkor az Avent-nek van étel/anyatej tárolo pohara, amiek van teteje, abba vittem neki inni vizet. Kicsit szivárog beöle a folyadék, figyelni kellett, hogy állva legyen táskámban, ugy nem volt vele gondd.

2011. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!