Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vegyem rá a 17 hónapos...

Hogy vegyem rá a 17 hónapos kislányomat hogy rászokjon az itatópohárra?

Figyelt kérdés
Sajnos mivel nem hajlandó se cumisüvegböl se iitatópohárból inni kénytelen vagyok kanállal adni neki.De nem értem miért nem fogadja el az itatópoharat
2011. jún. 6. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már nyugodtan itathatod normál pohárból. Én már nem szórakoznék itatópohárral. Mondjuk, az enyém rögtön sima pohárból kapott inni, ahogy itatni kezdtem (6 hónapos korától), csak az első 1-2 nap volt nehezebb, utána szépen rájött, hogy is megy ez. 15 hónapos kora óta egyedül iszik kispohárból.
2011. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sehogy! Miért szoktatnád olyanra, amiről majd le kell szoktatnod.

Fogjátok együtt a kis poharat/nem csőrőset/, boldog lesz hogy foghatja. Tegyél rá vizhatlan előkét , hogy ne kelljen izgulni ha nem sikerül rögtön.

Jó együttmüködést és sikert:Sokgyerekes Anyuka

2011. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adjad neki rendes pohárból, ha látja, hogy ti is azt használjátok, akkor neki is az fog kelleni. Az itatópohár jó kereskedelmi fogás, de a legtöbb gyerek nem szereti, hanem "nagyosat" akar ö is.
2011. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni hogy a kislányom corpus callosum hiánnyal született igy még nehezebb megtanitani neki
2011. jún. 6. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Még így is azt javaslom, hogy pohárból tanítsd meg inni. Lehet kapni kifelé hajló peremű (mokkás) poharat, abból még az újszülötteket is meg lehet itatni. Sok kórházban cumisüveg helyett ilyenből adják a pótlást, ha szükséges.
2011. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!