Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányodnak milyen...

2 éves kislányodnak milyen frizurája van?

Figyelt kérdés
Az enyém nem hagyja se levágni, se összekötni, nem tudom mit kezdhetnék vele
2011. júl. 20. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

az én lányomnak rövidre van vágva

[link]

ilyesmire igaz ő már szeptemberben lesz 3 éves

ja és nem "ellenkezett" hagyta, hogy levágják a haját

mondjuk ő nagyon fiús kiscsaj lehet azért

:)

2011. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 22 hónapos, és kitoltam vele. Eddig mindig kiszedte a csatot, gumit a hajából, de most vettem befőttes gumit, azt nem tudja kiszedni mert húzná a haját. Már megszokta, a reggeli rutin része a csutigyártás :) Ugyan a rendes gumit, csatot még mindig kiszedi de szerintem ez is haladás. Nem szeretném levágni neki.
2011. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek kb. a válláig érő haja van. Kínszenvedés a reggeli fésülés, meg összekötés, de nincs szívem levágni, meg ő is nagyon szereti a haját. Vagy összefogom neki 2 copfba, vagy úgy kötöm össze, hogy csak fölül, hogy ne lógjon a szemébe, alul meg lóg (imádja, ha lóg a haja :D). De a nagy melegben inkább 2 copfba szoktam.
2011. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rövidre vágatom a fodrásszal. Göndör haja van, gyönyörű. Majd ha nagyobb lesz akkor megnövesztheti, egyelőre kényelmesebb és praktikusabb most a rövid, mert nagyon izzadékony. Az utcán vagy piacon nem tudunk úgy elmenni, hogy ne csodálkozzanak rá a göndör, rövid frizuára. :-)
2011. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gödör nyakáig érő haja van.Én most nyáron levágtam neki,hogy a nyaka ki legyen,meg fufrut.Egyébként az unoka húgom sem engedte sokáig,hogy becsatoljuk,be copfozzuk.3évesen meg már ő kérte.Arra várok én is,hogy talán késöbb megengedi a lányom is,mert most hallani sem akar róla.És azt is észre vettem,mintha a gyerekeket nem zavarná,hogy össze-vissza lóg a hajuk.
2011. júl. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kleopátra, én vágtam le, mert nem tűri se a csatot, se a gumit, meg amúgy is így rendezettebb, szebb
2011. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!