Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékai vannak 2,5...

Milyen játékai vannak 2,5 éves kislányodnak?

Figyelt kérdés
Miket vehetnék neki, már unja a játékait. Mindig mutogatja a játékokat a tévében, ha reklámozzák, hogy neki is kellenek. A sajátjait szerintem már megunta, régen kapott újat, de azon agyalok, hogy mit vehetnék. Fifit, eperkét szereti nagyon.
2010. márc. 31. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem próbáltad, hogy néhány régebbit eldugsz, majd pár hónap múlva ismét előkerülnek? Vagy egy részét egyszerűen elpakolod, aztán később "megtalálod2, hátha megint érdekesek lesznek.
2010. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ìgy van.Igaza van az elsönek.....


A lányomnak van kiskonyhája,legó,babák,állatkert,(nagyonszereti a müanyag állatokat),labda,plüss állatok,abból is a kutyával játszik,csúszda,babakocsi,laptop.(na azzal nem játszik....)

A fele játe´kot tedd el,e´s vedd elö 2-3 hét múlva.Örülni fog neki,mintha most kapta volna.

A lányom 26 hónapos.

2010. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet.

Van neki is kiskonyhája, heti egyszer talán játszik vele. Lap-top, kisszinti, sok plüss, formabedobálók, építők, labdák, mesekönyvek, takarítókocsi, babakocsi kettő is, játékház, amiket egyáltalán nem használ. Talán a babakocsikat megpakolja valamikkel és tologatja. Elég sok játéka van, de most teljesen odavan a fifiért és persze a házikóját is reklámozzák, meg a fifibabát, de marha drága. Babákkal nem játszik egyáltalán. Szoktunk gyúrmázni, festeni, mindenfélével. Elég neki ennyi, vagy kellene kicsit újítani? Ezek már kb 1 éve megvannak, mostanában semmi újat nem kapott, csak szineseket, meg egy kis műanyag asztalt székkel.

2010. márc. 31. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
A húsvéti nyuszi hozhatna neki valami a korának való készségfejlesztőt, játékboltban biztos tudnak segíteni meg ár van írva mindenre kb. hogy milyen korsztálynak való. A nagyon drága játékokat meg nem érdemes megevvni, csak saját tapasztalatból mondom, hogy én anno mennyit játszottam ilyen korban a játékaimmal... Ugyanolyan jól elvoltam az olcsóbbakkal is. Amúgy lehet nem kéne hagynod, hgy ennyit nézzen tévét, mert már most mennyire befolyásolja, hgy neki az kell, amit ott lát. Inkább annak örüljön szerintem, amit tetőled kap és nem ő akarja a tévéből.
2010. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a lányom imád autózni, legózni, főzni, babázni is de csak vetkőzteti és cipeli őket a babahordozóban. Na meg pakolni hátizsákba és táskákba.
2010. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb puzzle. Az én kislányom most erre van nagyon rákattanva.
2010. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!