Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, miket főztök egy...

Anyukák, miket főztök egy hónapba egy 2,5 évesre és egy 1 évesre +a férjetekre és magatokra 35000 forintból?

Figyelt kérdés

Segítsetek,hogy lehet ennyiből kijönni,hogy a gyerekek sem szenvedjenek hiányt.Reggeli, ebéd,uzsonna,vacsora.

Férjem is csak itthonról tud ételt vinni magának egész napra.Én itthon vagyok a kicsikkel.Már a kicsi is eszik mindent vele nincs is gond. De a nagy fiú nagyon rossz evő, csak azt eszi meg ami tetszik neki.Pl a főzelékeket nem eszi meg egyáltalán.


2011. júl. 7. 14:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

túrórudi túró joghurt gyümi és sajt van nálunk... Csak meg kell tanulni hogy mielőtt lejárna a szavi bedobod a fagyóba és jövőhónapban is jó a sajt vagy a túró... Fejben nehéz átállni! Nem kevés!


Gyümi is van itthon mindig! De ha kezd tönkre menni lefagyasztom.. 2 hete vettem cseresznyét abból a jövő héten lesz süti! Vettem epret kezdett tönkremenni csináltam belőle eperöntetet és túrógombóccal ettük... Amint át tud fejben állni valaki akkor nincs gond! Nekünk 2 kutyánk van egy spániel és egy canecorso (ez egy 50-60 kilós kutya) Táp van nekik vagy ha az nincs akkor olcsó tészta rizs, pulykafarhát, csikre nyak fej vagy akármi és abból főzák nekik! A két kutya havi 10-15 max!

2011. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!