Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik anyás kislány? Vagy...

Létezik anyás kislány? Vagy minden kislány az apjához húz jobban?

Figyelt kérdés
Van egy lányom már, aki apás. Van egy fiam is, aki anyás. Akit most várok, ő kislány lesz. Remélhetem, hogy anyához bújós lesz, vagy felejtsem el, mert úgyis az apja lesz a mindene?
2011. júl. 4. 16:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

0705 00:28 kérem, engedje meg, hogy visszakérdezzek, miért fontos számodra megtudni? Amiatt, mert túl száraznak tűnt netán a válaszom, vagy túl racionálisnak, vagy túl férfiasnak, vagy túl nőiesnek tűnt? :)


Azért kérdem, mert sajnos ért már engem rossz szándékú személyeskedés, és óvatos szeretnék maradni, de ha jelzed egyértelmű jó szándékodat, akkor lesz esélyem megkülönböztetni azon esetleges beíróktól, akik hátsó szándékkal közeledtek, legalábbis szaván foghatom azt a későbbiekben, aki ígéretet tesz korrekt hozzáállására.


Köszönöm a megértést előre is, tehát ha kapok erre választ, az alapján el fogom dönteni, hogy válaszoljak-e kérdésedre, ha még fontos számodra.

2011. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok, elnézést, tudom, itt mindenki tegeződik egymással, itt általában én is, tehát véletlen indítottam magázódva.)
2011. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
A nevelőszülő téma miatt kérdeztem, kíváncsi lettem, de ha bármi problémát jelent számodra, természetesen nem kell válaszolnod.
2011. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez volt a legerőteljesebb sejtésem, megérzésem ,hogy a nevelőszülők miatt kérdezed életkorom, nemem, mivel kitértem erre is, csak hát valahogy azt nem egészen "vágom", miért pont a korom és nemem érdekes ebből a szempontból. :) Ha vki azt kérdené beírásomra: a beíró egy nevelőszülő? Avagy netán nevelőszülei voltak neki? Akkor kapásból értem, miért érdeklődik személyemről. ;) De biztos van valami mélyebb oka, talán vmiféle pszichológiai szempont (?) , ami miatt pont az életkorom és a nemem érdekel téged A BEÍRÁSOM ALAPJÁN. :)

Nos, 30 feletti férfi vagyok. Esetleg más kérdés? :) Hátha azokra is szívesen válaszolok neked. Szívesen segítek ezen a fórumon. (Sőt, a napokban elkezdtem kérdéseket feltenni már én is, pedig pár hónapja már itt tartózkodom. ;) )

2011. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Köszönöm a választ, nekem fontos tudni, hogy ebben a témában ki nyilvánít véleményt (ffi, nő, milyen korú), könnyebb eldöntenem, hogy mennyire tekintsem kompetensnek a témában adott válasz. Sokan sokfélét írnak ide. Bocsánat a sok OFF-ért.
2011. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mégiscsak más az ok, amiért kérdezted? :)) Na sebaj, bár azt nem értem, hogy akkor már miért nem számít bele a kompetencia szempontjaidba, hogy (tapasztalatokkal bíró) szakember-e az illető? ;)

(Egyébként van, amikor épp azt nem szeretik, de a szülők nem csak a hasznosat, de NEM RITKÁN a légből kapott, vagy hibásan berögzült ötleteket, meglátásokat veszik hitelesnek, sajnos, egy tapasztalt szakember véleménye helyett...)

2011. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom egyszer apás, máskor anyás. Kisebbik lányom (2,5 éves) eddig még csak anyás volt, a mai napig is az. :))))
2011. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!