Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17hós fiamnak nem tudom...

17hós fiamnak nem tudom felhúzni a fitymáját. Menjünk dokihoz?

Figyelt kérdés

Ha úgy nézzük még egyszer sem húztuk neki vissza,mert úgy voltunk vele hogy 1éves koráig nem is kell(ezt tartottuk akkor helyesnek). Aztán az 1éves státusz vizsgálaton elfelejtettük megkérdezni,azóta sem... a doki se védőnő nem látta még,nem próbálták ők sem visszahúzni,sőt rá sem kérdeztek ezzel témával hogy állunk.

Most valamelyik nap kezdtem el neki hátrahúzni,de nem jön fel neki kicsit sem. Vagy csak én nem merem neki durvábban csinálni?! De hát azért úgy neki esni sem szabad,hiszen az fáj neki.


2009. márc. 26. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A fityma sokára és nagyon nehezen húzható hátra. Erőltetni nem szabad meg sugárirányban berepedezik a bőr és heggesedve gyógyul ami megnehezíti a mozgatást.

Kezd úgy hogy minden este a kád melegvízben megpróbálod felhúzogatni. Minden nap, kitartóan, csak feszüléshatárig. Idővel meg fog lazulni és majd fel is fog jönni a bőr. Szoktak ajánlani gyermekorvosok Elocom gélt amivel lehet kenegetni a bőrt, elvékonyítja egy kicsit a peremet, megkönnyíti a felhúzást, több hétig kell alkalmazni.

Az én fiamnak 4 éves korára sikerült teljesen felhúzni a fitymát.

2009. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól irta az előző válaszoló,de szerintem ha 3 éves koráig jelentős eredményt nem értek el, érdemes orvoshoz fordulni. Mi is próbálgattuk anno, de 4 évesen kb. félig lehetett csak felhúzni a bőrt. Beutalták urológiára, ahol érzéstelenitő kenőccsel bekenték és lehúzták a bőrt. Egy hétig kellett betadinnal kezelni, addig érzékeny is volt neki. Nagy hisztik voltak a kezelés,tisztitás miatt, de ma már semmi problémát nem okoz a tisztán tartása.
2009. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!