Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3év körül kisfiadnak kellet...

3év körül kisfiadnak kellet sebészeti úton felhúzni a kukiját?

Figyelt kérdés

És hogy viselte?milyen hamar lett jobban?

Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 8. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Kisfiam febr. végén töltötte a 3 évet, febr. közepén mentünk el gyereksebészhez. Maga a felhúzás nem fájt neki, mivel bekenték előtte érzéstelenítővel, de utána néhány napig nagyon visszatartotta a vizeletét. Sokat kamilláztuk, az elején kicsit vérezgetett is (nagyon minimálisan).

Először úgy gondoltam, hogy már bánom, nemigen engedte húzgálni sem, persze nem hagytuk magunkat. Néhány nap elteltével már nagyon szépen alakult, persze kamilláztuk folyamatosan. 1 hét után már hagyta húzgálni, gondolom akkor már nem is fájt, pedig eléggé sajnáltam.

Azóta szerencsére minden rendben van vele, engedi húzgálni, és rendbe is jött.

Most várom a 2. kisfiamat, és azon a véleményen vagyok, hogy most sem fogom másképpen csinálni, annak ellenére, hogy néhány kellemetlen nappal jár együtt.

Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Heim Pal Korhazban van Gyermekurologia. Erdemes oda elvinni, mert nem minden esetben kell "hozzanyulni" a kukihoz... Pl. nalunk is le van tapadva, de azt tanacsoltak, hogy inkabb hagyjuk
2011. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen kellet, de kisfianak nagyon nam bírta, fájt neki. Sajnos belevágtak a bőr alá neki és a műtét után három hátig tisztasági betéteztünk, folyt belőle a genny.
2011. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsónak nagyon sajnálom a kisfiad remélem már meggyógyult?

Már túl vagyunk a beavatkozáson,nagyon sírt szegényem bevallom őszintén én is!:( apa is velünk volt különben nem bírtam volna!De már jobban van csak 2nap volt vészes,már magának húzogatja és fürdésnél mossa!:)nekem nem engedi de figyelek rá!:)

2011. máj. 13. 18:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni az elöbb hogy egy hónapig Ftorocort-os kenőcsözést csináltunk neki ez jó volt mert elvékonyította a bőrt így "könnyeben" lehetett neki felhúzni a bőrt!:/
2011. máj. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!