Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vegyem rá kislányomat,...

Hogyan vegyem rá kislányomat, hogy igyon? Ötlet?

Figyelt kérdés
víz nem kell,próbáltam sokféle gyümölcslét boltit házit sokféle higításban,szörpöt boltit házit,itthon pohárból iszik,van kulacs szívószálas pohár,szopókás üveg,kakaót iszik kb másfél dl-reggel este és majdnem mindennap kb fél-1 dl leves és innivalót kb fél és 2dl között EGÉSZ NAP!és inkább a fél dlhez van közelebb
2011. jún. 24. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Valahogy játékos formában kellene rávenni!
2011. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát bocs az offért, de erre én is kíváncsi lennék. Nekem van egy két és fél éves lányom és kb. így van, mint a te kislányod. Iszik, tehát tudja használni a poharat, itatós poharat, szívószálas kulacsot, de nagyon keveset iszik belőlük. Én, most hogy bejött a nagy meleg elővettem a cumisüvegeté és abból megiszik egyszerre két és fél dl-t. Nem tudom mit csináljak én se, mert nem lustaságból van így, hiszen mindent kipróbáltam már. Egy-két napig hagytam, hogy annyit igyon, amennyit tud pohárból, de nagyon kevés, alig pisilt aznap. Ezt nem szereném választani!
2011. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 éves 3 hónapos,a kakaót még cumisüvegből issza,és nem szeretném ha kiszáradna
2011. jún. 24. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Állandoan a szájába nyomom a szivószálat, különben semmit nem inna:( 2,5 éves. Mintha jobb lenne már a helyzet, mint korábban. Reggel és este üvegből tejezik, mert pohárból a felét sem issza meg. Nincs egy liter a napi összfolyadéka:( levest nem eszik egyáltalán... Néha fekete a szeme alatt és éreztem acetonos leheletet is már nála...na de most már jobb, de bizony kérdés nélkül a szájába adom a szivószálat, akkor iszik egyet. Teát iszik hidegen, mézzel. Roiboss teát, vagyis pickwick gyerekteát, vagy ilyesmit. Vizet alig, rostost egyáltalán nem:(
2011. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és ha bevonjátok őket? Pl főzzünk teát? Milyet szeretnél? Vannak ilyen 4es mixek veszel 3-4dobozzal 16félét lehet választani,vizforraló, gyerek feláll székre, konyhapulton mártogat, kihűtitek, izesítititek, igyunk :) Ha megittad főzhetsz másikat.... ;)
2011. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!