Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a vélemlnyetek arról, ha...

Mi a vélemlnyetek arról, ha hosszúra növesztik egy kisfiú haját?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 15:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan 3 éves forma kisfiút,akinek loknis göndör haja volt,és nagyon nagyon jól állt neki a válláig érő haja.Mégis nekem a szemtelenül rövidre nyírt,"golyó-fejű" kópék tetszenek :) Egy 3 éves,és egy 7 hónapos már rövid és még rövid hajú srácok anyukája
2011. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam most volt 2 éves.Hosszú szőkés barna gyűrű göndör haja van.És mellesleg nagyon szereti a haját.

A férjemnek is derékig érő hosszú haja van, és szinte az összes volt udvarlómnak hosszú haja volt.Sőt a két legjobb fiú haveromnak is hosszú haja van.Én mikor kislány voltam már akkoris szinte csak a hosszú hajú fiúkat vettem észre.

Visszatérve az én kisfiamhoz,most le fogjuk vágni egy kicsit a haját kb 10 centit,de eszemben sincs teljesen lenyírni neki.Nekem nagyon nem tetszik ha egy kisfiúnak olyan golyó feje van mint ahogy az előttem válaszoló is mondta.Valakinek ez jön be valakinek meg nem.Emberek vagyunk.

Például az én kisfiamnak még sosem mondta senki sem hogy miért nincs fiús haja.Meg miért nem vágtuk már le neki a haját.Sőt inkább azt kapom,hogy nehogy levágassuk.

2011. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Imádom a hosszú hajú férfiakat, de a kétéves fiamnak rövidre vágatom.
2011. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Ha jól áll neki, akkor tetszik. Én azt nem szeretem, amikor kisfiúknak fülbevalójuk van, vagy nagyon rövidre van vágva a hajuk, de elől van frufrujuk.
2011. jún. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is aránylag hosszú a haja, olyan 10 cm körül van, de göndör, loknis.

Ha egyenes lenne, nem hagynám meg neki ilyen hosszúra.

Nem izzad, ezért nem is zavarja, ha így lenne, persze levágatnám, tavaly kopasz volt, kb 5 mm-es, de így jobban tetszik, nem olyan "ebadta" a feje:)

2011. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!