Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a vélemlnyetek arról, ha...

Mi a vélemlnyetek arról, ha hosszúra növesztik egy kisfiú haját?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Én láttam már kisfiú fülébe lövetett egyszem fülit is, arról is kábé ugyanaz a véleményem. Mindenki úgy teszi nevetségessé a gyerekét ahogy akarja nekem nagyon nem tetszik, én biztos nem csinálnám.
2011. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Attól függ , hogy milyen hosszú?

Nekem mondjuk még a hajjal nem lenne gond, de egyszer láttam egy rózsaszínes ruhába öltöztetett gyereket. Mondom az anyjának, hogy "cuki kislány". Mire ő: "kisfiú". Háááát, izé....nekem ez nem annyira "normális" dolog.

2011. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. Mondjuk csak egy bizonyos hosszúságig.
2011. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, ki hogy öltözteti neveli a gyerekét, még ha bohócot is csinál belőle. Mindenkinek más az ízlése, ugye... Én az enyémeknek soha nem növesztettem lányosra a haját (mármint a fiúkét), soha nem voltak lányos ruhában, mégis sokszor lánynak nézték őket... Miért tettem volna még rá egy lapáttal? :)
2011. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem egy fiú legyen rovid hajú,a hosszú hajat hadjuk meg a lányoknak.
2011. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én még a hosszú hajú kislányokat is sajnálom, főleg amíg nekik még mindegy.
2011. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
nekem nem szimpatikus dolog, bár én enyhén homofób vagyok.
2011. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamnak 2 éves korában nyáron vágtam le a haját először, szép szőke és göndör fürtös haja volt, mindig fiúsan volt öltöztetve, de akkor annyira izzadt, hogy jobbnak láttam levágni. Aztán 8 éves korában gondolt egyet és most növeszti a haját... engem nem zavar, fiús fiú úgy öltözködik, úgy viselkedik csak a haját akarja megnöveszteni, hát tegye.
2011. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem tetszik, kifejezetten idétlennek tartom. Az én fiam nehezen bírja a meleget, de amúgy sem hagytam volna neki hosszúra.
2011. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem tetszik, és nem is praktikus.
2011. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!