Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Min lehet spórolni időben, ha...

Min lehet spórolni időben, ha itt lesz a kistesó?

Figyelt kérdés

Vagyis kb. 2 hónap múlva....nekem nincs semmi segítségem, anyósom itt lesz 1-2 hetet az elején, de ennyi. Gondolom, megfőzök előre dolgokat, és mennek a fagyóba, de ez is csak ideiglenes. Azonkívül én bevásárlok, én főzök, takarítok, vasalok...a férjem nem tesz keresztbe egy fűszálat se itthon, viszont nagyon tudja kritizálni, amit én csinálok....nem a legjobb a kapcsolatunk nyilván. Azt ne is írjátok, hogy namajd kénytelen lesz segíteni, mert nem fog, már előre kijelentette, hogy neki nem lesz ideje SEMMIBEN segíteni, sőt adjam a 2,5 éves kislányomat szeptembertől egy ausztriai oviba (mert az itteni oviba nem vették fel helyhiány miatt, amúgy is csak januártól mehetne, mert dec. végén tölti a hármat), mert nem fogom bírni....amúgy is ezen rágódom már jó ideje, mi lesz, hogy lesz, az új napirend mire alakul ki, tesóféltékenység stb, már hónapok óta nem alszom éjjel, erre még ezzel jól belém teszi pluszban az ideget.

Szóval hogyan intázhetném úgy a napi dolgokat, hogy ne purcanjak ki és még a nagyobb gyermekemre is legyen időm?....


2011. jún. 19. 12:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

hát a kérdés az az, ami a kiírásban van: hogyan lehet spórolni az idővel - mert jelenleg mindent én csinálok, és ez kitölti a napjaimat fullra, a kislányommal tudok foglalkozni, de mjad ha itt lesz egy kisbaba, ez biztosan kevésbé lesz így.

a minek vállaltatok gyereket-kérdésre az egyik kommentemben megtalálhatod a választ.

azért mertem ellentmondani a válaszolóknak, mert sokan mondják, hogy majd kénytelen lesz tudomásul venni hogy nem lesz midnen úgy, meg segíteni, meg önmagát ellátni...hát az én férjem nem ilyen, azért is kértem, hogy ilyet ne javasoljon senki, mert ha véletlenül ellátja magát, akkor annak is én iszom a levét, nevezetesen hogy megsértődik, és itthon borzalmas légkört teremt.

szerintem sokmindenki, aki itt feltesz egy konkrét kérdést, amellett hogy választ vár, ha kap egy.két vigasztaló szót, azt nem bánja, mert az a bajban lévő embernek mindig jól jön. gyereknevelési tanácsot nem kértem sehol, azzal azt hiszem megbirkózom magam is.

köszi a választ mindenkienk.

2011. jún. 20. 13:53
 12/12 A kérdező kommentje:
ja és összepakolni és elmenni nem tudok, mert apukámmal nem tartjuk a kapcsolatot, miután 10 éves koromban elváltak a szüleim ő meg ránk se bagózott, anyukám meg meghalt (pont mikor terhes voltam). máshova meg hova mennék.
2011. jún. 20. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!