Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi és milyen édességet...

Mennyi és milyen édességet adsz gyermekidnek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmakkor kb. heti egyszer vagy kétszer egy egy szelet kinder csoki/sütemény/túrórudi. Mostanában uzsonnára viszont állandóan túrókrémet vagy pudingot vagy monte-t kérnek. Régebben gyümölcsjoghurtot ettek. Szerintem megcsömörlöttek benne.
2011. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelek, hogy ha már édesség, akkor az házi süti legyen, amiben tudom, mi van, bár kevés időm van sütni, de anyósom szokott finomakat. :)


Én a boltban kimondottan édességet nem veszek (mi sem esszük a férjemmel), csokit-cukrot semmiképp, de néha-néha egy túró rudi, tejszelet vagy egy Danette belefér, de ez sem minden nap, és egy nap maximum egy édesség van, tehát ha sütit ettek, akkor aznap már nincs rudi, stb.

2011. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 16 honapos es bolcsis. Mindennap kapnak ebed utan desszertet. Pl. hetfon: meggyes retes vanilia ontettel, kedd: csokolade pudding, szerda: gyumolcsos rizsfelfujt, csutortok: mazsola-turos palacsinta vanilia ontettel, a mait meg nem tudom. Neha uzsonara a szedvics melle kapnak vanillia karikat, turorudi vagy kinder tejszelet feleseget, fankot.... Szerinem nagyon sok igy en otthon mar nem adok neki. Hetvegen neha csinalok tortat, sutit es abbol kap par falatot. Szerencsere nem edesszaju igy a bolcsis jelentesen latom nap mint nap, hogy a desszerthez hozza sem nyul. :)
2011. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsjoghurt, néha puding, túró rudi (azt nagyon szereti), vagy kinder tejszelet. Ezeket úgy hetente 3-4 alkalommal, persze nem mindet, hanem egy valamit választhat.

Hétvégén van, hogy sütök süteményt, akkor azt is eszik.

Amúgy bolondul a Negróért, de azt nem szoktam neki venni, mert nem hajlandó szopogatni, mindig szétrágja. Olyankor kap 1-2 szemet, ha magamnak veszek, amikor fáj a torkom. Meg amúgy minden nagyon brutálisan mentolos cukrot szeret, néha a nagyapjától szokott kérni egy-egy szemet, de ilyeneket nem veszek neki, mert tönkre megy a foga.

Csokit nem szoktam venni, csak Mikulásra, Húsvétra, meg ilyenekre.

De nála nem is az édesség a fő téma, hanem a sajt. Ha rajta múlna, egész nap sajtot enne.

2011. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2 éves a kislányom.

Semmilyen süteményfélét nem eszik meg, de a kelt tésztákat, pogácsákat el-elfogadja.

Így ami édességet eszik, az a Kinder tejszelet, vagy bármely más Kinder termék.

Szereti a túró rudit is, a Milkát szoktam leggyakrabban adni neki.

És akárhogyan gondolkozok, ennyi...egyébként minden más ételben ilyen válogatós, nincs könnyű dolgunk. :)

2011. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Napi szinten eszik fagyit vagy jégkrémet,tejszeletet,nyalókát,kinder tojást...valamit mindig.3 éves
2011. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2, 8 és 11 évesek, de nincs minden nap édesség, mert a kakaó is elég édes, amit naponta 2-3-szor megisznak. Nem is nagyon emlegetik, pedig nem tiltom amúgy az édességet, elég édesszájú család vagyunk, csakhogy mivel nem járok naponta boltba, csak heti nagybevásárlás van, a napi édesség elmarad. A legszükségesebb dolgokat megvesszük, mellette mindig választhatnak valamit. Keksz, rudi, chips, de tényleg heti 1 alkalom. Itthon mindig van lekvár, néha palacsintát sütök, készítek nekik pudingot, muffint.
2011. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!