Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen és mennyi édességet...

Milyen és mennyi édességet kap gyermeked egy nap?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

17 hónapos. Ha vendégségben sütemény van, akkor abból kap egy kicsit, különben semmit. (Mondjuk még kap anyatejet, ami tiszta cukor és sok gyümölcsöt. Szóval eszik édeset.)


A bolti édességekkel magamat sem mérgezem, nemhogy a gyerekemet!

2011. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha van valahol sütemény, vagy én sütök, akkor abból természetesen ehetnek (1,5 , 3 és 5 évesek), illetve ha az édes kajákat pl. tejbegríz, kakaóban cukor stb. beleszámoljuk, akkor szinte minden nap van valami, amiben cukor van (barnacukrot és mézet használok és minél kevesebbet).


Ha csokira, cukorra, bolti édességekre gondolsz: a lehető legkevesebbet. Én nem veszek nekik, ha kapnak (pl. húsvét, mikulás környékén), akkor is naponta 1 db valamit ehetnek meg, tehát 1 sor csoki, 1 szem cukor stb.

2011. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha jönnek velem boltba,akkor 1 db valamit választhatnak.Otthon nem tartok édességet.
2011. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Napirenden nincs édesség, inkább alkalomszerűen. Szerencsés vagyok, ha választaniuk kell egy szelet csoki, vagy egy babán, esetleg kivi között, a gyümölcsöt választják. Tiltani nem tiltom az édességet, de a nagyszülők is egyre ritkábban hoznak, ők is gyümölcspártiak.
2011. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sütit szokott, ha van, tejbegrízen a kakaóban is van némi cukor, de csokit vagy cukrot még sosem evett. Nem meggyőződésből nem adom, hanem nincs is itthon ilyesmi, én nem eszem egyáltalán, apa meg csak ritkán. Másfél éves.
2011. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Változó, de nem tiltom.
2011. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

18 hónapos a fiam, ha vendégségben van süti, vagy én sütök, abból minimálisat nyammog csak. A csokival megkínáltuk, azt konkrétan kiköpi. Néha napján eszik egy falatot az Apja kinder pingui-jéből, vagy túrúrudijából. Inkább a ropit eszegeti délutánonként, uzsi után.

Tiltani nem tiltom, de nem is nagyon van mit:)

2011. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 és fél, 8 és 11 évesek. Van, hogy egy hétig sem esznek semmilyen édességet, nasit. Ha megyünk valahová, választhatnak egy-egy dolgot. Mellette nagybevásárláskor veszünk néhány doboz kekszet. Ha süti van, akkor az általában a hétvége, amiből egy-két darabot esznek meg, többet nem, főleg a túl édeseket, krémeseket nem szeretik.
2011. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit éppen szeretne...

Gondolom most mindenki azt gondolja,hogy milyen duci lehet akkor a lányom,de nem.Sokan mondják,hogy még sovány is,pedig rendesen kap itthon enni.

Nem eszik meg naponta 1 kg édességet,csak egy szelet csokit vagy bármit.

2011. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk az 1 darab laktóz mentes rudi az szent:),anélkül el sem indulhatunk a bölcsibe.Egyébként én is inkább sütök valamit hétvégén,mint veszek.

Csokit,cukrot nem adok a gyerekeknek

2011. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!