Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen és mennyi édességet...

Milyen és mennyi édességet kap gyermeked egy nap?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
általában (nem minden nap, attól függ mi volt az ebéd) ebéd után kap egy túrórudit, vagy egy kinder kiscsokit
2011. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szinte mindennap kap valamit. Túró rudi, Dörmi kismackó, tejszelet, joghurt, kinder csoki stb. Amit szeretne. Kemény cukrot nem kapott még. Mellette naponta gyümi is van, és mindég tízóraira vagy uzsira van nasi. 27 hónapos a kisfiam. Egyik válaszoló írta, hogy nem kövér a kislánya. Kisfiam sem, 15 kg és 1 m. Én is megeszem a finomságokat, akkor tőle miért tiltsam. Én is kaptam, még sem vagyok elhízva (egyszál bél vagyok, bár ez nálam genetika is), nincsenek rossz fogaim sem.
2011. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.az én gyermekeim mindennap kapnak 1valamit hétvégén pedig sütök.De nálunk még apa is igényli a napi csokit vagy bármit ami édes:)

Akkor én különc anyukának számitok ezek szerint

2011. jún. 3. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!