Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok olyat érezni, hogy...

Szoktatok olyat érezni, hogy képtelenek vagytok megoldani a feladatot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, h 2 kisgyerek, háztartás a család összetartása olyan nehéz, h Ti nem vagytok képesek rá? Ja és még csinos is legyek:))Vagy csak nekem vannak ilyen gondolataim? Sajnos elég sokszor..
2011. jún. 9. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

E téren én olyan vagyok, mint az időjárás;)

Van, amikor úgy érzem, hogy szárnyalok, tele vagyok energiával, mi nekem ez a három gyerek, de az elmúlt hetekben egyre jobban nehezemre esett a délutáni tanulás a gyerekekkel, a 2 éves szórakoztatása, a takarítás.

Aztán egyet zökkenek, és megint minden jó, de most valahogy úgy érzem, leeresztettem, mint egy lufi:)

2011. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak azt szoktam érezni, hoyg amit én szeretnék,arra nincs mindig időm.
2011. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoktam hát,mennyi idősek a gyerekeid?
2011. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt is szoktam, h nincs időm magamra, ez alap:)) 1 és 3 évesek múltak februárban.
2011. jún. 9. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, állandóan lavírozok a feladatok között és a mérleg mindig máshová billen :) Ha csak a gyerekekkel foglalkozom, akkor kupi/kosz van és nincs kaja, ha a háztartással, akkor magamra nem jut idő, ha meg végre leülök, pl. mint most ide, akkor is az jár a fejemben, hogy mennyi mindent lehetne csinálni, stb, stb. Néha úgy érzem, megőrülök!

Emiatt úgy irigylem a pasikat, nekik "csak" dolgozniuk kell, meg meló után foglalkozni a gyerekekkel, nem kattog ezer más dolgon is az agyuk közben :)

2011. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én késő este, éjjel nézek nyugiban filmeket, sorozatokat.

Már megszoktam a kevés alvást:-)))

2011. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!