Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan gyógyszandál...

Létezik olyan gyógyszandál (szupinált), ami azért kicsit modernebben néz ki?

Figyelt kérdés

Vagy csak ilyen külsejűek vannak? Pl. [link]

Bocsi, senkit sem szeretnék megbántani, de szerintem ezek a cipők, szandik ormótlanok, csúnyák és egyáltalán nem divatosak.

Harapjátok le a fejem nyugodtan miatta, de nekem a gyerekeim egészsége mellett az is fontos, hogy csinosak, vagyis inkább vagányak (mivel fiaim vannak) legyenek, ezek a lábbelik viszont egyáltalán nem azok :)


Enyhe gyerekkori lúdtalpat állapított meg az ortopéd orvos a 4 éves kisfiam lábán, ezért a szupinált, magas szárú lábbeliket javasolta.


2011. jún. 1. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A Salus cipők talán egy fokkal jobban néznek ki. Nézd meg az ő honlapjukat is, ott is vannak fent cipők.
2011. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Salusok jók, nekünk is az van.
2011. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de szerintem ezek sem szépek: [link]


Olyanra gondolok, mint pl. régen a Scholl-nál szinte csak klumpákat lehetett kapni, azt a csúnya orvosit, most meg eszméletlen jó szandáljaik, papucsaik vannak: [link]

Csak sajnos elég drágák :(

2011. jún. 1. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen.
2011. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


A második van nekünk, mindenki dicséri, h milyen klasszul néz ki, és mindenki azt hiszi, h Siesta.

2011. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!