Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szupinált talpú gyerekcipőből...

Szupinált talpú gyerekcipőből melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Többféle márka van... Kisfiamnak a 3 éves statuson ajánlották, mert kicsit befelé dől a bokája. Tényleg segít?
2012. szept. 4. 14:00
1 2
 1/12 krisztivan ***** válasza:
Fiamnak Salus van.Ez volt az első cipője(ebben tudott menni),kicsit javított rajta.Most 2 éves.
2012. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is a Salusra szavazok. Hugommal csak ezt veszünk a gyerekeknek. Ő egyszer kipróbálta a Supit, az sokkal gyengébb kivitelű, hamar tönkre ment.
2012. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, használ, mindenképp vegyetek.

Bár én most olvastam nemrég, hogy lehet csináltatni supinált talpbetétet, akkor nem kell venned 4-5 új cipőt. (mert ugye óvodai benti, kinti, utcai, otthoni stb.)

Nézz utána, talán megéri.

Persze nyitott szandálba nem tudod betenni, de hát jön az ősz/tél...

2012. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi is Salust használunk. Nekünk bevált.
2012. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Szamos van - más márka nem érte át a lábfejét... :) Bár neki semmi baja, megelőzésképp vettem neki.
2012. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak Maus van ez is magyar ez a legolcsobb szupinált talpú cipő.Nézegettük a Salust is de mikor megtudtam,hogy a Mausnál most van olyan akció,hogy két pár cipő 8000ft igy annál maradtunk ,vettünk is 4 pár cipőt.Aztán ha kinővi majd meglátjuk,hogy ezek hogy birják ésmajd ugy választunk.
2012. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Salust hord a fiam, bevált neki.
2012. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kedves 6-os!

Megírnád hol van akció most a Maus-ból?

Köszi!!

2012. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most szamos van, jó jó, de nem az igazi. Most bölcsibe vettem neki a maust. Az eladó ajánlotta, mert olcsóbb, mint a többi és 5 mm-es a sarka, a többinek 2-4 mm. Majd kiderül, hogy szuperál.
2012. szept. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Maus cipő akció Perkátán ahol készítik a cipőket ott van.Amig a készlet van én már agusztusban megvettem a cipőket.
2012. szept. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!