Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnétek egész napra a lagziba?

Elvinnétek egész napra a lagziba?

Figyelt kérdés
28 hónapos a fiam és egy másik városba(10 km)megyünk lagziba.Ebéd lesz 1 órától utánna vissza,mert 3 órakkor a szertartás ott lesz ahol lakunk,majd vissza a lagziba.Még alszik 1-3 óra között,és nem tudom hogy vigyük-e magunkkal, ha majd kidől alszik a babakocsiban úgy vagyok.Este míg bírná ott lehetne velünk.Tapasztalatok a témában?
2011. jún. 1. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi vittük a lányunkat, pont ennyi idősen :) Az autósülésben aludta a szokásos másfél óráját délután 2 körül. Addig felváltva az apja vagy én vigyáztunk rá az autóban. Mikor felébredt, utána este 10-ig bírta a kiképzést :) Bírta volna tovább is, de már én mondtam, hogy elég lesz a jóból.


Nekünk amúgy elég pontos napirendünk van, igyekszem betartani, de ha közbejön egy-két ilyen program (most volt két esküvő és egy ballagás vidéken) akkor rugalmasan kezeljük, sosincs gond belőle :)

2011. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi múlt héten voltunk lagziban 2,5 éves kislányunkkal, hihetetlen, de éjjel 1-kor alig tudtuk hazavinni, annyira élvezte, végigtáncolta az egész estét, egy hang nélkül végig ülte a polgári és az egyházi szertartást is.

Neki is kimaradt az alvás aznap, de nem volt vele gond, egy alkalom nem borítja fel a napi rutinját.

Szerintem a ti gyereketek is élvezni fogja :)


Jó mulatást!

2011. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,amúgy nekünk is napirendünk van,de most kivételt fogunk tenni és lesz ami lesz.A polgári és templomi szertartásra nem akarom bevinni,mert tudom hogy ugy sem fog megülni.
2011. jún. 1. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Nálunk pont úgy esett mindkét lagzi, hogy a szertartásokat aludta át az autóban :) Így férjemmel felváltva voltunk bent a házasságkötőben. (templomi sajnos egyiken sem volt).


A ballagáson meg sétáltunk vele, amig vége nem lett, mert az uncsi volt még nekünk is. :(

2011. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég ha 3ra viszitek oda ahol laktok a szertartásra.

Mi 2 hete voltunk a 2,5 éves lányommal. megvártam, hogy kialudja magát. Egyébként 2-től kellett volna mennünk, aztán 3-ra a templomba. de inkább kihagytuk, mert az én lányom nem az a nyugodt fajta. Igy odaértünk 4re a fotozásra, utánna 6-tol vacsi volt, és fél tizkor hazavittük, mert bár egy percre nem állt meg, mert egyfolytában táncolt és rohangált, láttam rajta, hogy jobb lesz hazavinni.

2011. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 13:52 vagyok

Az én lányomnál ugy van, hogy a fáradság aztán átmegy hisztibe.

De ha a tied nyugodtabb, akkor maradhat este amig birja.

Fogod látni menet közben.

2011. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ekkora a fiam, és a húsvéti misét egy hang nélkül végigülte, mert a templomi orgonához közel ültünk:) Nagyon tetszett neki.

A lányommal először 15 hónapos korában voltunk lagziban, mi 20 km-re mentünk, egész jól viselte, táncolgatott is, a vendégek, még az ifjú pár is vitte magával, aztán volt egy kis helyiség, ahová betehettük a babakocsit és ott aludt.

2011. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!