Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőt adtok gyereketek...

Milyen cipőt adtok gyereketek lábára strandon vagy természetes vízben?

Figyelt kérdés

Szeretnék kisfiam lábára vmit. Eddig még nem volt kérdés, mert tavaly még nem járt. Milyet ajánlanátok, és miért?

Ilyenekre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 27. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én pont két napja voltam a Brendonban, mert máshol nem találtam a lányomnak strancipőt. Olyat akartam venni mint az első link, de sajnos szűk volt a lábfejére, a rózsaszín változat pedig lötyögött. Ezek után felpróbáltuk az összes típust, végül az utolsó belinkelt Playshoes cipőnél maradtunk, az volt a legjobb.

Igaz, hogy ez hosszan vizes marad ha vízbe megy, viszont nekem az volt az elsőszámú szempont, hogy ne csússzon a talpa.

Igazából én arra vettem, hogy ha a lányom a teraszon pancsol a kismedencében és ki be mászkál, ne essen el, mert iszonyúan csúszik a kő nálunk.

Persze jó lesz majd a Balaton parton is, ha szükséges.

2011. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]

Mi tavaly ilyet használtunk és nagyon bejött

2011. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!