Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőt adtok gyereketek...

Milyen cipőt adtok gyereketek lábára strandon vagy természetes vízben?

Figyelt kérdés

Szeretnék kisfiam lábára vmit. Eddig még nem volt kérdés, mert tavaly még nem járt. Milyet ajánlanátok, és miért?

Ilyenekre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 27. 15:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem az első
2011. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagy második, de inkább első...
2011. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első..
2011. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk tavaly olyan volt, mint az első. Hát, nem voltam teljesen megelégedve vele. Szerintem nem túl kényelmes, pedig még zoknit is adtunk rá, hogy ne vágja annyira a lábát. Ráadásul fém kapcsa volt, ami rögtön elrozsdásodott. Furán is ment benne.

Idén valami olyasmit keresek mint a negyedik. Vízbe való vászoncipő.

A gumipapucs jó otthon, a kismedencénél, ahol nem baj, ha mégis leveszi, de én máshol már nem szeretem. Ilyent egyébként 3 év alatt én biztos nem adnék rá.

2011. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. ilyent:

[link]

2011. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tengernél olyat mint az utolsó link,de strandra,balcsiba semmit.jo ha tud szellőzni a lába...
2011. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kavicsos tengernel vizicipo. Egyebkent meg, ha strandara megyunk akkor egy Crocs es egy Teva szandit hasznalunk, amit a strandon (Balaton - homokban) leveszunk persze.
2011. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsó , illetve hasonló ilyen tipusú vizicipőt.

vízparti sétákhoz megteszi a habklumpa is (2.5 évesem vígan használja balesetmentesen), de ha vízbe menésről is szó van, akkor úszócipő.

a műanyagot nem ajánlom, hamar feltöri a baba lábát, belül cuppog ami idegesítő lehet, a csatja hamar szétmegy, merev a talpa stb...

2011. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én rider szandál párti vagyok.
2011. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is Rider szandált vettünk a kislányaimnak. Nagyon szuper!
2011. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!