Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A két és fél éves lányom most...

A két és fél éves lányom most törte be a fejét, és anyósom van vele a kórházban. Van egy két és fél hónapos kisfiam, akit szoptatok. Kinek van inkább szüksége rám?

Figyelt kérdés
A két és fél éves lányom most törte be a fejét, és anyósom van vele a kórházban. Vn egy két és fél hónapos kisfiam, akit szoptatok. Mivel anyatej bőven van lefagyasztva, én úgy érzem, hogy a fiam kibírná ezt az éjszakát nélkülem, de anyósomék eldöntötték, hogy ők maradnak vele. Ti mit tennétek a helyemben?
2009. márc. 7. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is én döntenék.

És úgy ahogy jónak érzem. Csak te tudod eldönteni, hogy a gyermekeidnek és neked, hogy a legjobb.

2009. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A lányom nagyon anyás, sokszor velem alszik, és még wc-re sem mehetek nélküle:)
2009. márc. 7. 19:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem egy éjszakát ellenne a mama a kissebbel is!a kicsi még nem venné észre nagyon a hiányod,de a nagynak nagy szüksége van rád!és te dönts ne az anyososd!állj a sarkadra!
2009. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányoddal baleset történt, valószínűleg meg van ilyedve, szerintem sokkal nagyobb szüksége van az anyukájára, mint bármikor máskor. A picid, ha hozzá van szokva a cumisüveghez, szinte észre sem fogja venni, hisz eszik-alszik...


Sokkal nagyobb törést okozhat a lányodban, hogy nem hozzá mész, mint a fiadban, ha otthagyod most...

Persze ez csak a véleményem. Hallgass a szívedre!

2009. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Javítás: ilyed=ijed, bocsi, elírtam..
2009. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj be a nagylányodhoz
2009. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányodnak RÁD van szüksége, nem a nagyanyára!!!!!!!!!!!!!!!!

Igazán nem érdekel mit mond anyám vagy anyósom, a gyerek az enyém és a férjemé, és mi lennénk vele. Menj be gyorsan.

2009. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy már az anyós mondja meg,h melyik gyereknek van rád szüksége!!!Sipirc a nagylányhoz,neki kellesz igazán!Mielőbbi gyógyulást neki.
2009. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányzónak van nagyobb szüksége rád!
2009. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, a lányodnak nagy szüksége lenne rád! Eleve a baleset, majd hirtelen a kórház szerintem egy ilyen picurnak ez nagy trauma! És te nem vagy mellette, biztos meg lehet ijedve! És nem beszélve arról, ha eddig nem volt féltékeny a picire most biztos az lesz, mert te őt választottad helyette mikor neki lett volna rád szüksége! Remélem nem lesz nagy baj a kislánnyal!
2009. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!