Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen márkájú ceruzát használ...

Milyen márkájú ceruzát használtok?

Figyelt kérdés
Grafit és színes is érdekel.Egy ismerőstől azt hallottam,hogy a faber castell a legjobb,véleményetek róla?
2011. ápr. 27. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi is Fabert használunk,tényleg jó.
2011. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet azzal, aki szerint mindegy milyen márka. Én márkásat is vettem és nonamet is. Utóbbinak annyira gyenge színei vannak, hogy a kisfiam finom vonalai alig látszanak. A hegye is könnyebben törik, és nem elég puha a grafit. A márkás BIC márka, háromszög alakú. Nagyon szépen lehet vele színezni, erősek a színei, vastag, puha grafitja van. Nehezen törik a hegye, pedig dobálja őket időnként. Úgyhogy én ez utóbbival vagyok megelégedve.
2011. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

19:01


Én festékkel is így jártam. Vettem egy olcsót, aztán a gyerekek festettek volna vele. Csórikáim bénáztak, a papíron alig látszott valami, majd mondtam, hogy akkor anyuci megtanít titeket festeni. Na nekem sem sikerült, ki kellett dobni. Egyszerűen alkalmatlan volt festésre!


Persze próbálok én is spórolni, de van amin nem lehet, mert meg kell venni a drágább minőségit. Tavaly a nagyobb lányom kinézett egy nagyon olcsó tolltartót (a kép miatt). Két hónap után esett szét, akkor szintén a rajta lévő figura miatt választotta az olcsót, de az se tartott sokáig. Egy tanévre három-négy tolltartó sok.

Erre a tanévre augusztusban megvettem nekik egy-egy baromi drágát, még most is használható és a következő tanév elején sem kell újat vennem.

2011. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mindenkinek más felel meg,én például csak rotringot használok(0,5)színes cerkából hááát,az is attól függ az erősebb vagy halvány színeket szereted.


sztem naggyából mindegyik grafit jó ha elég hegyesek:D

2011. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!