Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kapott gyermeked olyan becenev...

Kapott gyermeked olyan becenevet az oviban/bölcsiben, amit Ti nem használtok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Lányom Léna, az óvónők Lénusinak, Lénusnak hívják. Engem nem zavar. A családban egyedül a férjem mondja neki, hogy Lencsi, én sosem, más sem, így természetes. Nekem csak Léna, Lénácska.
2011. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyerekem még nem, mert nem jár még se oviba se bölcsibe, de én mikor ovis voltam a "golyóbis" becenevet kaptam. :(
2011. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neha muszaj a becezes. Nalunk 3 Olivia volt tavaly a csoportban. A bebi csoportban beszamoztak oket :S Olivia 1-2. Nekem ez nem tetszett igy elkezdtem oket becezni, igy lett Olivia, Oli es Livi. Hat Livi anyukaja nem orult, ki is kerte maganak, mondtam jo akkor beszamozom, inkabb mondta legyen Livi. De pl Maximillian is Maxika lett, bar a szulei nem szerettek eloszor, ma mar ok is igy hivjak. Egyebkent azt becezzuk, akit szeretunk, pszichologia.
2011. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bölcsiben igen. Én világ életében Krisztiánnak szólítottam, sosem rövidítettem a nevét, de a bölcsiben Kikinek meg Krisznek szólították sokszor. Őszintén szólva, nekem nem tetszett, de hát nem is nekem kellett így hívnom :) Ha megkérdezik a nevét, nem ezeket mondja sosem, úgyhogy végül is nem bánom, hogy ott így szólították. Különben szoktam én is becézni, ha úgy adódik, de nem a nevét, hanem ilyen Csipetke meg Mókamester, meg ehhez hasonló módon.
2011. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!