Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vágta már a fejedhez a párod,...

Vágta már a fejedhez a párod, hogy elhanyagolod a háztartást a gyereked miatt?

Figyelt kérdés
Én ma megkaptam, és nagyon fájt. Egy hétördög kicsim van, és amióta ő velünk van, nem jut időm mindenre, persze, nem vagyunk koszosak, csak hát a nagytakarítás mindig elmarad, a gyerek pedig tudjuk mivel jár, a férjem szerint jobban kéne vigyáznom a rendre, tisztaságra.
2011. ápr. 25. 21:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
96%

Még mindíg jobb mintha fordítva lenne..

A férjednek meg üzenem hogy koedukált a power gomb a porszívón...

2011. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is jön ezzel néha, de nem veszem a szívemre, hanem meg szoktam neki mondani, hogy akár csak ennyit is csináljon utánam. Havonta 1-2 alkalommal szokott ő lenni egész nap a gyerekkel, olyankor még az ágyat bevetni sincs ideje. Úgyhogy abban szoktunk maradni, hogy nekem van igazam. :)
2011. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első válasz nagyon tetszett és teljesen igaza van.

Csinálja utánad!

2011. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csomószor naná. :)

Mondtam neki, h kérdezze már meg, h érdekel-e.

Pluszban én kaptam még "Bezzeg az ikszpikszet" is, hogy ki mindenki csinálja jobban, de mondtam, h akkor lehet odamenni és feleségül kérni.

A lakás van értem és nem én a lakásért.

2011. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálna ilyet mondani!

Én mondjuk rend mániás vagyok.De ha vmi zavarja a kedves férj szemét csinálja meg.Ne hagyd magad.

2011. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
első ez nagyon tetszett!:D és igaza is van. Nekem egy hónapos a babám, a férjem takarít már a terhesség vége óta, meg is zavarodnék különben. Örülök ha délre van időm megfürdeni. De szerintem ő nem tudja, milyen sokat dolgozol, mennyi elfoglaltsággal jár egy ilyen kicsi, úgyhogy szerintem panaszkodj neki többet, hátha leesik neki hogy nem a napot lopod. Egyébként meg sokkal fontosabb, hogy a kicsiddel foglalkozz, úgyhogy ne hagyd magad!:)
2011. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten megkérdeztem a férjemtől, hogy a picúrt vállalja három órára, vagy végignyalja a lakást (előző alkalommal a kezében maradt a baba, úgyhogy végigszáguldottam a lakáson a porszívóval, meg a felmosóval), ezúttal kicsit ijedt arcot vágott a babaőrzés ötletére :) és inkább a porszívót választotta.
2011. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is kaptam már meg a férjemtől, hogy NEM TAKARÍTOK! 2 éves kisfiam teljesen leköt, alig tudok tőle valamit csinálni. Szinte minden nap főzök, olyankor húzza a kezem, hogy menjek vele. Ami fix, az ágyat minden nap bevetem, az az első reggeli után. Olyan nap szinte nincs is (talán hétvégén), hogy ne menne a mosógép (van, hogy napjában 2x). Minden nap elmosogatok.

Mocsokban nem élünk, de tény, hogy nem olyan patika a lakás, mint kisfiam születése előtt és a vasalás is sokszor elmarad. Nekem nagyon rosszul esett, amikor ezt mondta, mert azért az nem igaz, hogy nem takarítok, csak ritkábban.

2011. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, az én férjem szerint is NEKEM jobban kellene figyelnem a rendre és a tisztaságra. Mondja ezt, miközben a konyhapult MELLETT eszik, mindent összemorzsázva. Én már ezeket a dolgokat nem veszem fel, csírájában el kell folytani. A férfi, akármennyire felvilásogult, tényleg azt gondolja, hogy a gyerekkel itthon csupa móka, kacagás. Én utáltam, hogy ha én gyerekezek, az azt jelenti, fél szemmel figyelem a gyereket, miközben főzök, mosok, teregetek, ne adj isten porszívózok, ő meg, ha néha vigyáz a gyerekre, akkor szimplán vigyáz a gyerekre. Úgyhogy megmondtam, ha annyira zavarja a kosz, akkor tessék nekiállni. Vagy ha nem tetszik, keressen egy szupernőt. Ilyenkor általában magába száll.
2011. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem,ezt sosem.A takarítással nincs gond,mert mindennap porszívózom,hétvégén takarítok mindent.

A rend,igen a gyerkőc mellett nehezen megy.Az abszolút nem érdekel,ha napközben szétszórja a játékokat,nap végén elrakjuk a helyére.A saját dolgainkra viszont figyelek,nem szeretem,ha kupi van.Így szoktam meg,a kisfiam mellett is kivitelezhető,kicsit lassabban,de megy.

2011. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!