Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amióta megvan a babád, nem...

Amióta megvan a babád, nem érzed magad kicsit lustának, és hogy elhanyagolod a lakást/háztartást?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé tisztaságmániás voltam a szülés előtt, mióta megvan a lányom hát egy kicsit szalad a lakás. Ha fent van vele foglalkozom, ha alszik akkor próbálok takarítani. Egyedül a főzést nem hanyagolom el, mert hát enni azt kell. Néha egy kicsit zavar egyébként a rendetlenség.
2009. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lustának nem, egész nap pörgök.

Minden nap főzök, elmosogatok, felsöprök és felmosok, az általános dolgokat elintézem. Idegesít, h elmarad a szobában az ablakmosás, vagy a por a szekrény tetején, de mit csináljak? Igyekszem minden napra beosztva, apránként megcsinálgatni. Megszakadni nem fogok, az tuti! Így is legtöbbször éjfélkor kerülök ágyba!

2009. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De, de nem érdekel egyáltalán. És ami fontos, mindent meg tudok magyarázni, hogy miért nem csinálom. Porszívózni pl. azért nem porszívózok, mert ugye alszik a kisbaba :))
2009. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hála isten, a férjem sem zaklat ezzel, pl. mivel utálok mosogatni, próbáltam nyaggatni, hogy néha mosogasson, de ő inkább meglepett egy mosogatógéppel. Említettem, hogy koszosak az ablakok, mondta, hogy ne húzzam fel a reluxát, úgy nem látszik.
2009. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!