Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mentek nyaralni 2 éves gyerkőc...

Mentek nyaralni 2 éves gyerkőccel, hova, mennyi időre?

Figyelt kérdés
Mi nagyon szeretnénk,remélem össze is jön egy 4-5 napra. Sajógalgócra megyünk, (már az 5.-ik nyarat töltjük ott egymás után. )Nagyon klassz hely.
2011. ápr. 16. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:

szia,


mi tavaly is voltunk, akkor 1,5 éves volt, tehát idén már egy kis 2,5 éves törpörgöddel utazunk :) Bulgária Sunny Beach lesz a cél, az elmúlt évben is ott nyaraltunk, találtunk egy klassz hotelt, jó áron, szuper ellátással és baba barát környezettel!! idén is vissza megyünk, már alig várom, júniusban indulunk :)


Ági

2011. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az lemaradt, hogy 10 napra megyünk :)


Ági

2011. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10 nap Magyarország (Budapest, Siófok), 10 nap Spanyolország. Négy gyerkőccel megyünk.
2011. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves első. Mi még sosem voltunk nyaralni, de a netet bújom már hónapok óta. Én is hallottam erreől a részéről Bulgáriának, nézegettem is, sőt találtam nagyon olcsó szálláshelyet. Nem mertem akkor lefoglalni, elég bizonytalan vagyok. Véleményt mondanál e nekem erről a szálláshelyről. mivel te már elég gyakorlott lehetsz :D

[link]

2011. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Irigyellek benneteket, hogy eltudtok menni 10 napokra is.Mi csak erre 4-5 napra tudunk elmenni, esetleg 5. De ez is nagyon jó:-) Mondjuk minket külföld/tenger nem is vonz. Mi maradunk a magyar hegyeknél, és a friss oxigén dús levegőnél.
2011. ápr. 16. 11:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Én ne m panaszkodom, van aki sajnos sosem jut el nyaralni. Pedig mekkora élmény egy gyermeknek, meg a kapcsolatnak is jót tesz a kikapcsolódás. Az ember nem törpöl a hétköznapi gondokon, bajokon.Csak azzal foglalkozik, hogy pihenjen, kiránduljon.
2011. ápr. 16. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Idén már 3 éves lesz,de amikor 7 hónapos volt(2008 december) Gran Canariára mentünk(15 napra),tavaly,és tavaly előtt nyáron Egyiptomban voltunk Hurghadán(szintén 15 nap).Idén is Egyiptomba készülünk,csak most Tabára,és most is 15 napra.
2011. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sopron és Fertő-tó környékére szeretnénk menni nyáron 4-5 napra a kicsivel több, mint 2 éves fiúnkkal. Tavaly Zalakaroson és Pécsen voltunk, első nyáron Kehidán (akkor volt 5 hónapos). Mindenhol jól éreztük magunkat! Jó nyaralást mindenkinek! :)
2011. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 10:17


konkrétan erről a szállás helyről nem tudok véleményt mondani, de azt tapasztaltam, hogy az interneten megadott szolgáltatások valósak, a képek az igazságot fedik. csak jó tapasztalatom van Sunny Beachről, nagyon gyerek barát, 100%-ig meg voltam elégedve tavaly is!! szóval szerintem nyugodtan vállaljátok be!! szuper lesz majd meglátod!! :)


Ági

2011. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!