Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mentek nyaralni 2,5 éves...

Mentek nyaralni 2,5 éves gyerkőccel? Előreláthatólag mennyi cuccotok lesz?

Figyelt kérdés

Mi voltunk tavaly is 5 napot, akkor volt a manó 1,5 éves. Csak az ő cuccaival volt tele egy nagyobb utazótáska:-) Pedig csak a legszükségesebb dolgokat vittük,(se saját takaró, semmi ilyesmi), meg néhány játék. Szerintem most is lesz neki ennyi:-)

Vagy én pakolok valamit rosszul és sokat neki?:-)


2011. jún. 4. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi is most voltunk 1,5 évessel három napot, de valóban egy nagy utazótáska csak az ő cuccával volt tele. Plusz a babakocsi. Lehet, hogy én is rosszul csinálok valamit?
2011. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Áh, nem csináltok semmit rosszul:-)

Mindenre fel kell készülni egy pici gyerekkel. Melegre, hidegre, összepisili-kakilja esetleg a ruháját, váltóruha, zárt cipő, nyitott cipő, pelus, popsitörlő, nekünk még saját pléd is mert csak azzal alszik, saját lepedője (nem rakok neki más által használtat), törölközője, ami nem kicsi, a kiegészítőkről nem is beszélve! Strandra a napellenző sátor, úszógumi, fürdő és homokozó játékok, konyhai dolgok, amik az övé, itató, kistányér, mély tányér, füles pohár, saját evőeszköze stb.stb. stb. Még sorolhatnám:-)

Mi is megyünk majd augusztus elején akkor lesz 2év 2 hónapos, de tavaly is voltunk ilyenkor, akkor volt 1 év 2 hónapos és rengeteg cucc volt, alig fértünk be a kocsiba (mondjuk mi 1 hétre mentünk). Jah idén a kis motorja sem maradhat itthon, anélkül nem teszi ki itthonról a lábát, de a babakocsit lehet idén nem visszük. Meglátjuk..

Mindenkinek jó nyaralást és könnyű, gyors pakolást!! :-D

2011. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na ez az:-) Mi jövőhónapba megyünk, 5 napra. Ti mikor szoktatok elpakolni? Én már tavaly is akkor pakoltam amikor aludt délután, mert különben amit bepakoltam azt kiszedte a táskából, vagy amit másik táskába akartam pakolni azt összekutyulta. Ez volt délelőtt, ezek után döntöttem úgy hogy feladom, és majd a délutáni alvásnál pakolok. Szerintem idén is így lesz:-)
2011. jún. 4. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Nekem egész napos meló volt tavaly a pakolás:-)

Így már reggeltől elöl voltak a táskák és folyamatosan tettem bele a dolgokat... Akkor még csak mászni tudott a kisfiam (pont a nyaralás alatt a balcsi partján tette meg az első önálló lépéseit), így nem nagyon zavart a pakolásban. Elmatatott a játékaival.

Idén meg már elég nagy, hogy megértse, hogy amit beraktam már nem veheti ki:-) Szerencsére elég szófogadó kisfiú:-)

Ti hova mentek nyaralni? Mi idén is a Balatonra, most Fonyódra.

2011. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Na mondjuk az én csemetém is már nagy, talán már hasznos segítség is lesz a pakolásnál.Mi már 4. éve megyünk Sajógalgócra (Bükk). Jó nyaralást nektek is. Már alig várom jövőhónap 18.-át.
2011. jún. 4. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi! Nektek is jó nyaralást!!
2011. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok,mi nagy utazók vagyunk,a Balcsin van telkünk és jó időben bizony egy-két hetente lent vagyunk hétvégeken,ill. kétszer egy-egy hetet.Szóval én profi vagyok már pakolásban.A nagylányunk nyolc éves,a pici 22 hónapos.Én is akkor pakolok,mikor a pici alszik.A kicsinek van egy külön utazó táska,ez normál méretű.A nagynak az én dolgaimmal együtt pakolok,ez a táska kb. kétszer nagyobb a másiknál.Tehát a ruhák ezekbe a tatyikba mennek.Van egy kék ikeás zacskónk,ebbe mennek az ágyneműk,törölközők,konyharuhák,pokrócok és melegebb ruha,esőkabát a gyerekeknek,tehát a nagyobb cuccok.A nagy lány külön a hátitatyijába pakolja a társas-és egyéb játékokat,ill. a pici játékait.Az orvosságok,lázmérő,sebtapasz,naptej és a hajgumik-csattok stb. a pici táskájának az oldalzsebeibe kerül,ill. ide jönnek a tusfürdő,fogkefe és társai is.A kaja hűtőtáskába és a férjem cuccai is a saját táskájába,de ezt ő pakolja.Hát kb. ennyi.
2011. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megyünk,akkora már ő is 2.5 éves lesz.de tavaly is megtelt egy egész autó 3-unk cuccaival.bár akkor vittünk utazó ágyat,most idén már nem,mert kap saját ágyat,már itthon is azon alszik.talán valamivel kevesebb lesz a ruha,de csak a pulóverekből esetleg.de amúgy viszek kis mosóport,öblítőt,igy akkora gond nem lesz.Játékai is kevesebb lesz mint tavaly,hisz inkább sétálunk,pancsizunk,kirándulunk,van saját kert,ott is van játék a gyerekeknek,de azért egy pár kedvenc,a könyvei,mert azokat imádja.meg egy pár szórakoztató is.Én elutazás előtt pakolok,de előtte már a fejembe végig gondolom melyik ruhát viszem és ha épp koszos kimosom,csak előtte délután pakolok,mert listám van a berakandó dolgokról.ő tavaly sem pakolta ki,idén inkább be fogja pakolni,mint ki.jó nyaralást mindenkinek.
2011. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!