Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová menjünk nyaralni másfél...

R. Zita kérdése:

Hová menjünk nyaralni másfél éves gyerkőccel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most még csak 14 hós lesz. Horvátországban gondolkodom, mert nincs messze, nem is túl drága, de a legtöbb helyen kavicsos-sziklás a tengerpart. Tudtok "olcsó" homokos tengerpartot javasolni? Esetleg konkrét szállást? (még sosem aludt máshol a kisfiam, kicsit tartok is tőle, mi lesz, de nyárig öregszik még kicsit:)) Köszi!
2011. jan. 23. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szállást nem tudok. De ki voltunk nyaralni amikor 5,5 hónapos, és tavaly is (1,5 éves volt) kisfiam. Nagyon jól aludt. Pedig minden ottani volt, a takaró is. Annyi az új élmény, hogy nem ér rá azon gondolkodni este, hogy nem a saját ágyikójában alszik. Nagyon gyorsan elalszanak.
2011. jan. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi Horvátországban voltunk, akkor 9 hós volt. Most megint készülünk, 21 hós lesz, meg visszük az addigra 3 hós kistesót. Porec, Hotel Mediterran, sokszor voltunk ott, nagyon klassz. Igaz, hogy főként sziklás part, de pont ennek a hotelnek van egy kicsi kavicsos partja is, a gyerkőc imádta.
2011. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és mi sem vittünk ágyat, ott kértünk kiságyat és min a bunda, úgy aludt. Itthon sem alszik rosszul. Szóval ne aggódj, én is nagyon aggódtam. A kocsiút nehéz, de a gyerkőcöd már most nagyon nagy, mire nyár lesz már az út sem lesz olyan szörnyű, 6-7 óra alatt lent vagytok, közben 2-3 szor meg lehet állni mozogni. Mi így csináltuk.
2011. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi tavaly 8 hónapos volt, amikor nyaralni voltunk, akkor aludt először teljesen idegen helyen. Semmi gond nem volt vele.

Horvátországban mi Biograd környékén voltunk, nekünk nagyon tetszett az a hely. Igaz nem annyira homokos, de a környékén nagyon szép helyek vannak.

2011. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bol Horvátországban van és homokos a part.
2011. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Portoroz, Szlovénia
2011. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 11 hónapos a lányom nyáron amikor Horvátországba megyünk.Rab szigetre gondoltunk mert ott sok homokos part van és nagyon sokára mélyül a víz.messze sincs nagyon 560km.apartmanok is vannak elfogadható áron.nézz körül az adrialin.hu-n
2011. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!