Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A napokban mentek játszótérre?...

A napokban mentek játszótérre? Én nem szívesen, olyan nagyon fúj a szél, a kislányomat meg nem tudom a hintából kikönyörögni.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Rettenetes a szél nagyon szenvedünk mert azelőtt 2 órákat voltunk a játszótéren mostmeg a kertbe se tudunk ugy kimenni hogy ne fújjon szét minket a szél 10 perc alatt
2011. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem viszem. A héten kap oltást, nem szeretném, ha benyalna valamit. Nagyon erősen fúj nálunk a szél. Engem az sem zavar, ha hideg van, vagy egy kicsit szemerkél az eső, de a szélre elég érzékeny a fiam.
2011. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kimegyek a 2 éves fiammal, mert ha sokat vagyunk bent, bontani kezdi a lakást. Úgy vettem észre, nem zavarja őt annyira a szél, szépen elmotorozgat. Ma a télikabátját adtam rá. 1 órát voltunk kint, és jól érezte magát.
2011. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi nem megyünk ki (huzamosabb ideig,pl játszani) két esetben:

esőben és nagy szélben.


Természetesen attól még ki kell menni pl amíg elmegyünk a kocsihoz,stb... de kint nem játszunk.


A nagy szélben szerintem könnyen huzatot kaphat a szeme és a füle is,és egyébként a kislányom nem is szert ilyenkor kimenni,"fél" a széltől,mindig szalad a lábamhoz.

2011. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én másfél évesem is rosszul van a széltől, azonnal elfordul, ha jobban fúj, akkor meg elpityeredik, kapdossa a levegőt, vele a homokot, szóval mi sem nagyon vagyunk kint. Pedig mi is eddig délelőtt-délután kint játszottunk, ez most nagyon hiányzik neki, de nem tudok mit csinálni. Meglátszik az alvásain is, hogy nincs annyit a levegőn, nem fárad ki igazán...

Nem tudom meddig lesznek még ilyen szeles napok, de örülnék, ha vége lenne.

2011. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagy szélben nem viszem ki, mert csak kifújja a szemét és folyni kezd az orra. Ilyenkor inkább itthon maradunk.

26 hónapos anyukája

2011. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szélben én sem viszem ki, sajnos most nálunk is csípős nagy szél fúj. Ilyenkor csak sétálni megyünk el kicsit, persze sapkában: el megyünk boltba gyalog, vagy a nagyihoz (közel lakik hozzánk.) Vagy lemegyünk ide a tóhoz, megnézni a kacsákat.


Remélem nem sokára jönnek majd a jó idők! :o)

2011. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!