Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli kicsinek a strando...

2 év körüli kicsinek a strandon jó a strandcipő? Vagy mezitláb?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott,hogy nyáron,ha strandra megyünk a 2 éves kisfiam nem csúszik el mezitláb? Kell rá valamilyen strandszandál? Abban a medencébe is bemehet? És trikó is kell rá,ugye? Segitetek? Első gyerek,tavaly még nem vittük strandra. Úszópelenkára kell nadrág? Vagy az önmagában elég?
2011. ápr. 6. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi tavaly nem adtunk rá cipőt, mezitláb rohangált, ment be a vízbe. Igen, trikó kell rá, és elég a pelenka, azok amúgy is úgy vannak kialakítva, hogy díszesebbek. :o)

26 hónapos fiú

2011. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En ilyen nagyon konnyu anyagu szandal szeruseget adok ra. Nem tudom elmagyarazni az anyagat pontosan de olyan konnyu mint a habszivacs es nem vagja a labat. Nemreg vettem egyet proba keppen es otthon eleg jol eljar benne ugyhogy veszek neki nyarra kovetkezo meretet is. En csak azert adom ra mert ahol mi fogunk strandolni rengeteg a darazs. :( Tavalyelott kettobe sikerult belelepnem 1 het alatt. :( Ha ez nem lenne akkor en is mezitlabb hagynam a gyerkocot szaladgalni:

Nekunk ilyen van, sikerult kepet talanom rolla:

[link]

2011. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

a habszivacs szandi nagyon jó,nekünk is van és volt is.fehér pólót és kis sapkát,vagy kalapot adj rá,vagy lehet kapni olyasmi úszódreszt amit a szörfözéshez hordanak csak vékonyabb az anyaga.a pelus terén én tavaly olyan bugyit vettem a lányomnak ami vastagabb mint a rendes fürdőruha és bent tartja a dolgokat ha baleset van,és ha mégis bemegy akkor csak kimosom egy csapnál.szerintem sokkal olcsóbb mint a fürdő pelus,arról nem is beszélve hogy az ugyan úgy megtelik vízzel és húzza le a súlya,az meg ha minden alkalommal amikor ki be szaladgál újat adsz rá egy vagyon!

2011. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!